Szczypiorniak Ustka wicemistrzem Bałtyckiego Festiwalu Piłki Ręcznej

0
523

W Ustce odbył się Ogólnopolski Bałtycki Festiwal Piłki Ręcznej dziewcząt o Puchar Burmistrza miasta Ustka. Szczypiorniak Ustka zajął drugie miejsce.

W turnieju wzięło udział 10 drużyn z wielu województw. Rozegrano 30 meczy, które były na wyrównanym poziomie i dały wiele pozytywnych emocji fanom i sympatykom piłki ręcznej. Końcowa klasyfikacja turnieju przedstawia się następująco:

10. KU AZS POLITECHNIKA KOSZALIŃSKA

Królową strzelczyń została Kamila Kotkowska, zawodniczka S.S.P.R. SZCZYPIORNIAK-USTKA, która w całym turnieju zdobyła 27 bramek. Najlepszą bramkarką została zawodniczka GUKS BELLATOR RYJEWO – Weronika Morawska. Dodatkowo z każdego zespołu trenerzy wyróżnili następujące zawodniczki: