Grzegorz Warsiński odwołany ze stanowiska prezesa

0
254
Grzegorz Warsiński odwołany ze stanowiska prezesa - ustka24.info
Grzegorz Warsiński odwołany ze stanowiska prezesa - ustka24.info
Grzegorz Warsiński odwołany ze stanowiska prezesa - ustka24.info
Grzegorz Warsiński odwołany ze stanowiska prezesa – ustka24.info

Grzegorz Warsiński nie jest już prezesem spółki Wodociągi Ustka. We wtorek jednogłośnie został odwołany przez radę nadzorczą.

[ads1]

Do końca maja, do czasu rozstrzygnięcia konkursu na to stanowisko, prezesem jest Joachim Kijewski. Jak udało się nam ustalić prezes Warsiński przebywa obecnie na zwolnieniu lekarskim.

– Rozbieżne poglądy, co do funkcjonowania i rozwoju firmy, pomiędzy właścicielem a prezesem spółki. To powód dla którego rada nadzorcza odwołała wczoraj ze stanowiska Grzegorza Warsińskiego – wyjaśnia Jarosław Teodorowicz, przewodniczący rady nadzorczej – W kwietniu zostanie ogłoszony konkurs na to stanowisko. Obecnie, do końca maja, prezesem spółki jest Joachim Kijewski.

Teodorowicz powiedział nam, że Warsiński był zatrudniony na umowę o pracę, a rada nadzorcza odwołała go jedynie ze stanowiska prezesa. Nadal więc jest pracownikiem spółki.
– To nowy zarząd podejmie decyzję, czy nadal zatrudniać pana Warsińskiego i korzystać z jego wiedzy i doświadczenia – dodaje Teodorowicz.

Nieoficjalnie udało się nam ustalić, że właściciel od dłuższego czasu miał problemy w komunikacji z prezesem. Przykładem może być sprawa podwyżek cen wody w Ustce, która odbiła się w mieście głośnym echem.

Spółka Wodociągi działa na terenie miasta i gminy Ustka. Większościowym udziałowcem jest miasto Ustka. Udziały w spółce ma również Gmina Wiejska Ustka.

Jak na razie nie udało się nam skontaktować z Grzegorzem Warsińskim. Nie odbiera telefonu komórkowego, a w spółce Wodociągi Ustka powiedziano nam jedynie, że nie jest już prezesem spółki i że przebywa obecnie na zwolnieniu lekarskim.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o