Gdzie obstawiać mecze Jantara Ustka?

0
98

Od 2017 roku obserwujemy dynamiczny rozwój polskiej branży bukmacherskiej. Wszystko za sprawą nowelizacji ustawy hazardowej, która pozwoliła między innymi na blokowanie stron internetowych nielegalnych zakładów wzajemnych.

Między innymi takie działanie spowodowało, że w siłę zaczęły rosnąć polskie legalne firmy bukmacherskie. Największym beneficjentem zmian okazały się spółki obecne na rynku od dłuższego czasu: STS i FORTUNA. Natomiast firmy, które otrzymały w licencję w ostatnich latach postanowiły odróżnić się przygotowując specjalnie oferty dla polskich użytkowników. Jednym z tego typu działań jest możliwość obstawienia rozgrywek rodzimych rozgrywek piłkarskich niższego szczebla. Na niektórych stronach bukmacherskich możemy nawet postawić kupon na mecze najniższego poziomu rozgrywkowego: B klasy.

Jednak nie wszyscy bukmacherzy mają w ofercie spotkania trzeciej czy też czwartej ligi. Zazwyczaj największą popularnością cieszą się mecze Ekstraklasy i jej zaplecza, więc oferta dla kibiców mniejszych klubów wciąż jest uboga. Niewątpliwie największą aktywnością związaną z niższymi ligami wykazuje się forBET. Po pierwsze jest sponsorem organizowanych przez Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej rozgrywek IV Ligi. Po drugie prowadzi serię RegioBET, w ramach której kibice obstawiają wyniki meczów B klasy. Akcje można znaleźć również w internecie pod hasztagiem Bekstraklasa. forBET jest również jednym z tych niewielu bukmacherów, na stronach którego możemy znaleźć kursy na spotkania IV ligi pomorskiej, w której występuje Jantar Ustka. Jednak w przypadku tego typu pojedynków musimy pamiętać o tym, że kursy bukmacherskie nie są tak bardzo korzystne jak na mecze Premier League, Champions League czy eliminacje ME i MŚ. Analitycy bukmacherscy na spotkania IV ligi nakładają zazwyczaj wyższą marżę (niższe kursy), która zazwyczaj wynosi ok.15% i jest wyższa nawet o punktów procentowych od prowizji, którą obarczone są pojedynki w ramach Ligi Mistrzów.

Jedną z ciekawszych opcji dostępnych w legalnych bukmacherów online jest stworzenie własnego zakładu. Taką możliwość oferuje eWinner, czyli bukmacher, który ma najkrótszy staż na rynku. W ramach akcji CustomBet użytkownik może zaproponować dowolny zakład, który następnie wycenią analitycy bukmacherscy. Dzięki temu możemy np. skonstruować kupon ze zdarzeniem „Jantar Ustka nie straci bramki w następnej kolejce”. Nie wiemy jak długo będzie obowiązywać promocja CustomBET, ale ze względu na to, że eWinner jest nowym bukmacherem to warto sprawdzić aktywne bonusy ewinner lub kody rejestracyjne u innych bukmacherów.

Zostaw swój komentarz na Facebooku