Iluminacje Świąteczne Ustka 2018 – zapraszamy do konkursu

0
534

Sprawmy by Ustka wyglądała wyjątkowo – Burmistrz Jacek Graczyk zaprasza wszystkich mieszkańców do udziału w konkursie „Iluminacje Świąteczne 2018”. 

Celem konkursu jest zwiększenie  atrakcyjności przestrzeni naszego miasta poprzez dekorację iluminacjami w okresie świątecznym oraz kultywowanie tradycji. Wspólnie możemy stworzyć wyjątkowy klimat w Ustce. W tym roku dla zwycięzców zaplanowano nagrody finansowe!

Do konkursu zakwalifikowane będą nieruchomości i obiekty ozdobione w okresie co najmniej od 17 grudnia 2018 roku do 6 stycznia 2019 roku. Oceny iluminacji dokona komisja konkursowa, ale można zgłosić się do konkursu samodzielnie. Wystarczy wypełnić formularz i przesłać go na adres: aremelska@um.ustka.pl. Druki dostępne są także w Biurze Obsługi Urzędu Miasta. Zgłoszenia przyjmowane są do 20 grudnia. Przewidziane nagrody, w każdej kategorii:

pierwsze miejsce    – 1000, 00 zł

drugie miejsce       – 500, 00 zł,

trzecie miejsce       – 300, 00 zł.

Kategorie obiektów to:Kategoria „A” – nieruchomości lub obiekty w zabudowie jednorodzinnej;Kategoria „B” – balkony, loggie, wnęki balkonowe w zabudowie wielorodzinnej;Kategoria „C” – inne nieruchomości lub obiekty.

Wręczenie nagród nastąpi najpóźniej w lutym 2019 roku w terminie podanym na stronie internetowej Urzędu Miasta Ustka. Konkurs przeprowadzany jest przez Urząd Miasta Ustka Wydział Gospodarki Przestrzennej.

Zobacz regulamin konkursu na stronie www.ustka.pl

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o