Iluminacje Świąteczne Ustka 2018 – zapraszamy do konkursu

0
553

Sprawmy by Ustka wyglądała wyjątkowo – Burmistrz Jacek Graczyk zaprasza wszystkich mieszkańców do udziału w konkursie „Iluminacje Świąteczne 2018”. 

Celem konkursu jest zwiększenie  atrakcyjności przestrzeni naszego miasta poprzez dekorację iluminacjami w okresie świątecznym oraz kultywowanie tradycji. Wspólnie możemy stworzyć wyjątkowy klimat w Ustce. W tym roku dla zwycięzców zaplanowano nagrody finansowe!

Do konkursu zakwalifikowane będą nieruchomości i obiekty ozdobione w okresie co najmniej od 17 grudnia 2018 roku do 6 stycznia 2019 roku. Oceny iluminacji dokona komisja konkursowa, ale można zgłosić się do konkursu samodzielnie. Wystarczy wypełnić formularz i przesłać go na adres: aremelska@um.ustka.pl. Druki dostępne są także w Biurze Obsługi Urzędu Miasta. Zgłoszenia przyjmowane są do 20 grudnia. Przewidziane nagrody, w każdej kategorii:

pierwsze miejsce    – 1000, 00 zł

drugie miejsce       – 500, 00 zł,

trzecie miejsce       – 300, 00 zł.

Kategorie obiektów to:Kategoria „A” – nieruchomości lub obiekty w zabudowie jednorodzinnej;Kategoria „B” – balkony, loggie, wnęki balkonowe w zabudowie wielorodzinnej;Kategoria „C” – inne nieruchomości lub obiekty.

Wręczenie nagród nastąpi najpóźniej w lutym 2019 roku w terminie podanym na stronie internetowej Urzędu Miasta Ustka. Konkurs przeprowadzany jest przez Urząd Miasta Ustka Wydział Gospodarki Przestrzennej.

Zobacz regulamin konkursu na stronie www.ustka.pl

Zostaw swój komentarz na Facebooku