Jantar Ustka wraca do IV ligi

0
325

Żeby awansować Jantar Ustka musiał w sobotę wygrać. Za plecami, czaiła się rewelacja tegorocznych rozgrywek, Stal Jezierzyce Oba zespoły wygrały swoje ostatnie mecze w tej rundzie, ale to Jantar zgromadził 2 punkty więcej i awansował do IV ligi.

Strzelanie w 20 minucie meczu rozpoczął świetnie grający w tym spotkaniu Bartłomiej Nałęcz, który strzałem z rzutu karnego pokonał golkipera gości. Jednak prawdziwą perełką Bartka było trafienie z 45 minuty spotkania. Bramka strzelona z około 25 metrów była z pewnością jedną z najpiękniejszych strzelonych w ostatnich latach w Ustce.

Na 3:0 podwyższył Kamil Wójcik. Był to jego 47 gol w obecnym sezonie. Rezultat spotkania ustalił w doliczonym czasie gry Karol Czubak.

MKS Jantar Ustka – Myśliwiec Tuchomie 4:0 (2:0)

Jantar – Wilhelm (Przychoda 87) – Brzostowicz, Kaszuba, Szwakiel, Dawid M (Brzozowski 80), Żebrowski (Dawid K 72), Łukasik, Nałęcz, Wasiuk (Wiśniewski 87), Czubak, Wójcik,

Bramki: Nałęcz x2 20 i 45 min, Wójcik 74 min, Czubak 95 min