Meble fryzjerskie Ayala – lista niezbędnych i modnych mebli w Twoim salonie

0
85

Wyposażenie każdego salonu fryzjerskiego jest dużym przedsięwzięciem. Obok oczywistej funkcjonalności, którą powinny zapewniać niezbędne sprzęty, ważne są również jego walory estetyczne. Zatem powinniśmy wybierać meble stylowe i profesjonalne, ponieważ klienci sugerują się właśnie wyglądem. Jakie meble zatem wybrać i które są niezbędne w naszym salonie? Odpowiedź znajdziecie w tym artykule.

Ayala meble – najwyższa półka wśród mebli fryzjerskich

W ścisłej czołówce firm, które zajmują się produkcją mebli fryzjerskich i to takich z najwyższej półki jest Ayala. Firma ta może się pochwalić niezwykłą funkcjonalnością, niezawodnością oraz stylowością. Meble Ayala są właściwym wyborem do każdego salonu fryzjerskiego, ich oferta jest naprawdę szeroka i kompleksowa, co sprawia, że każdy właściciel lokalu znajdzie to, czego szuka. W meble fryzjerskie Ayala można się wyposażyć przez internet, jednym z dystrybutorów jest ten sklep: https://modnakaja.pl/pl/c/Meble-fryzjerskie-Ayala/2279046.

Stylowa recepcja

Jeżeli wiemy już, że warto postawić na profesjonalne meble topowych firm, warto teraz zastanowić się, jakie konkretnie meble wybrać. Jednym z niezbędników jest lada recepcyjna. Niezależnie od tego, w jakim stylu będziemy urządzać nasz salon fryzjerski, musi znajdować się w nim stylowa recepcja. W salonach fryzjerskich zawsze dobrze sprawdzają się lady, które są wykonane z połyskujących materiałów, które skutecznie odbijają światło, dają poczucie czystości i elegancji. Każda profesjonalna lada recepcyjna musi być nieco zabudowana i zakrywać, to co znajduje się na biurku od wewnątrz. Pamiętajmy, że recepcja jest pierwszym miejscem, w którym spotyka się pracownik naszego lokalu z klientem, dlatego musi ona reprezentować nas i nasze usługi godnie.

Poczekalnia

Podobnie, jak recepcja strefa poczekalni jest również niezwykle ważna. To właśnie tutaj spędzają czas klienci w momencie oczekiwania na rozpoczęcie swojej wizyty. Jak dobrze wiemy, nie lubimy czekać, już sama myśl o konieczności stania w kolejce przyprawia nas o dreszcze, dlatego powinniśmy szczególnie zaopiekować się gośćmi naszego salonu, którzy oczekują na wizytę. Powinniśmy zapewnić im odpowiednią wygodę, na przykład dzięki stylowej kanapie, lub ciekawym fotelom. Dodatkowo w każdej poczekalni musi znaleźć się stolik, na którym znajdzie się niewielki poczęstunek, przykładowo w formie cukierków, czy ciasteczek. Wielu właścicieli salonów inwestuje również w profesjonalny ekspres do kawy, dzięki któremu możemy zaserwować naszym klientom aromatyczny, ciepły napój, który ukoi ich nerwy i wprowadzi ich w relaksacyjny nastrój jeszcze zanim rozpoczną wizytę.

Profesjonalne meble fryzjerskie

Oczywiście ciężko sobie wyobrazić salon, w którym zabrakłoby mebli fryzjerskich. Mowa przede wszystkim o fotelu, myjni, konsoli fryzjerskiej, pomocnikach fryzjerskich, czy hokerach. Wszystkie te meble powinny być zachowane w jednym stylu. Obecnie profesjonalne firmy, między innymi Ayala, oferują szeroki wybór takich sprzętów, dzięki czemu możemy stworzyć niepowtarzalny, oryginalny salon, do którego każdy będzie chciał z przyjemnością wrócić. Jeżeli chodzi o wybór fotela fryzjerskiego, który jest jednym z najistotniejszych punktów wizyty, to trzeba pamiętać o tym, żeby oprócz wygody i bezpieczeństwa klienta, ułatwiał on także pracę styliście. Powinien on być, zatem wyposażony w regulator wysokości oraz mieć funkcję obrotową. Dodatkowo ze względu na wymogi sanepidu, musi być wykonany ze skóry, oczywiście może to być to wersja ekologiczna, dzięki temu materiałowi wszelkie plamy i zabrudzenia będą z łatwością schodziły.

Inwestycja w wyposażenie salonu fryzjerskiego jest niecodzienną sprawą, dlatego powinniśmy się dobrze zastanowić, w jakie meble powinniśmy celować. Warto zaopatrzyć się w sprzęt wysokiej jakości, ponieważ klienci sugerują się wyglądem i profesjonalizmem, który zapewniają topowe marki. Niezbędnikami, które muszą się znaleźć w naszym salonie, są wygodne i stylowe meble w strefie poczekalni, profesjonalna lada recepcyjna oraz meble stricte związane z pracą stylistów, czyli fotele, konsolety, czy myjnie fryzjerskie.

Zostaw swój komentarz na Facebooku