Monika Graczyk zaprasza do Kina “Delfin” w Ustce na film “Jack Strong – szpieg, który pokonał imperium”

0
141
Graczyk Monika - ustka24.info
Graczyk Monika – ustka24.info

Władysław Pasikowski po raz kolejny, tym razem w swoim filmie “Jack Strong” porusza trudny i niejednoznaczny rozdział w naszej historii.

[ads1]

Tak, jak swoim poprzednim filmem ” Pokłosie” wywołał istną burzę, tak tym filmem udowadnia,że po wielu latach wraca do gry.
Strong to osadzona w realiach historycznych opowieść o pułkowniku Ludowego Wojska Polskiego Kuklińskim i jego współpracy z amerykańskim wywiadem.
Pasikowski na bazie biografii pułkownika Kuklińskiego próbuje zbudować atrakcyjne szpiegowskie widowisko, co jak twierdzą krytycy, całkiem nieźle mu się udaje.
Warto podkreślić, że film ten nie jest ani hołdem złożonym pułkownikowi, ani też kompletnym potępieniem jego postawy, tak więc widz sam musi określić, czy bliżej mu do bohatera, czy zdrajcy.
Trzeba także wspomnieć o znakomitej tytułowej roli Marcina Dorocińskiego, który po raz kolejny zachwyca widzów swoim kunsztem aktorskim, i jak zwykło się mawiać w branży filmowej “trzyma film”.
Oprócz Dorocińskiego w filmie zobaczymy także plejadę polskich , choć nie tylko aktorów: Maje Ostaszewską, Krzysztofa Globisza czy Mirosława Bakę.
Film mozna zobaczyć w Kinie Delfin od 7 lutego, seanse codziennie o godz. 18 00 i 20 15

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments