Narzędzia Jonnesway – jakie wybrać?

0
119

Narzędzia Jonnesway przeznaczone są zarówno do profesjonalnego, jak również do amatorskiego użytku, od lat cieszą się dużą popularnością. W dzisiejszym artykule skupimy się na ofercie hurtowni MB Meganarzędzia – w ofercie hurtowni znajdziemy między innymi narzędzia i akcesoria Jonnesway.

Hurtownia przygotowała bardzo atrakcyjną ofertę narzędzi Jonnesway, wśród licznych propozycji, wymienić możemy różnego typu narzędzia i akcesoria, między innymi:

  • Polerka pneumatyczna JAS-6551 – polerka doskonale sprawdzi się w przemyśle motoryzacyjnym, jest gwarancją wydajnej i komfortowej pracy. .Obroty polerki wynoszą 2500 obr./min, waga to 2,5 kg, zużycie powietrza: 170 l/m., a ciśnienie robocze 6,2 bar.
  • Ściągacz wycieraczek – kolejnym artykułem z logo Jonnesway, który dostępny jest w ofercie jest ściągacz do wycieraczek. Ściągacz jest bardzo porządny i trwały, umożliwia sprawne oraz bezproblemowe zdjęcie wycieraczki z każdego modelu samochodu.
  • Chwytak do spinek – widełkowa konstrukcja chwytaka umożliwia sprawne uwolnienie spinki stosowane we wnętrzu auta, na przykład w tapicerce.
  • Ściągacz do sworzni – ściągacze Jonnesway doskonale sprawdzają się w warsztatach samochodowych, umożliwiają ściągnięcie sworzni w samochodach osobowych oraz dostawczych.
  • Szczypce do pierścieni z noskiem – szczypce przeznaczone są do zdejmowania różnego rodzaju pierścieni osadczych, które znajdują się między innymi przy hamulcach, wałkach sprzęgła czy skrzyniach biegu.
  • Klucz pneumatyczny udarowy – w ofercie dostępny jest między innymi model JONNESWAY JAI-1114, charakteryzujący między innymi się lekką obudową, dużym momentem obrotowym czy regulacją mocy dokręcania.

To zaledwie niewielka część bogatego asortymentu, jaki znajdziemy w hurtowni MB Meganarzędzia. Wszystkim, którzy szukają sprzętu wysokiej jakości podpowiadamy, że warto zapoznać się z ofertą wyżej wymienionej hurtowni.

Jak już wspomnieliśmy na początku, firma Jonnesway już dawno zdobyła uznanie wielu osób. Klucze, chwytaki, ściągacze do sworzni i inne narzędzia są wykonane z materiałów dobrej jakości i umożliwiają wydajną pracę w warsztatach samochodowych, jak również z garażach prywatnych.

Więcej informacji o narzędziach jonnesway znajdziesz na stronie MB Narzędzia.

Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments