OptiMES – pogromca wąskich gardeł w produkcji

0
161

Oferujemy rozwiązania dla firm produkcyjnych, nasze systemy planowania produkcji efektywnie organizują pracę produkcji i owocują wzrostem wydajności. Sprawdź, co możemy zrobić dla Twojej firmy! Czy, któreś z poniższych zdarza się w Twojej firmie?

Oferujemy rozwiązania dla firm produkcyjnych, nasze systemy planowania produkcji efektywnie organizują pracę produkcji i owocują wzrostem wydajności. Sprawdź, co możemy zrobić dla Twojej firmy!

Czy, któreś z poniższych zdarza się w Twojej firmie?

  • – liczne przestoje w produkcji, spowodowane wieloma czynnikami
  • – maszyny są przeciążone i szybko się zużywają, przez co ulegają częstym awariom
  • – produkty zalegają na magazynie
  • – jakość produktów pozostawia wiele do życzenia
  • – klienci rezygnują z zamówień, odchodzą do konkurencji
  • – brak motywacji wśród pracowników, duża rotacja i częste braki kadrowe

OptiMES - pogromca wąskich gardeł w produkcji - ustka24.info

Jeżeli zmagasz się z którymś lub kilkoma z powyższych problemów to diagnoza jest jednoznaczna – wąskie gardła w produkcji. Charakteryzują się tym, że na jakimś etapie produkcji tworzy się kolejka, która powoduje spowolnienie a nawet zastój pracy linii. Podobno ma je każda produkcja. Mamy doświadczenie w radzeniu sobie z takimi bolączkami.

Rozwiążemy Twoje problemy, a dokładniej rozwiąże je OptiMES. Ten nowoczesny produkt to bezkonkurencyjny system ERP dla produkcji. Wykorzystując inteligentne algorytmy lokalizuje wąskie gardła w produkcji i podsuwa sposoby na ich wyeliminowanie. Potrzebujesz przykładów? Najczęstszymi przyczynami powstawania wąskich gardeł jest niedobór surowców i rąk do pracy.

OptiMES składa się z modułów, które koordynują zarządzanie gospodarką materiałową i zasobami ludzkimi. M.in. systemy APS, WMS, RCP i system CMMS wspomagają zarządzanie magazynem, materiałami, pracownikami. Bezproblemowy przepływ informacji i dostęp do danych w czasie rzeczywistym umożliwia reakcję na sytuacje zagrażające płynności produkcji i pozwala zoptymalizować działania wpływające na wydajność.

Prawda jest taka, że system MES od Syneo.pl realizuje zadania, które trudno byłoby wykonać człowiekowi, a nawet kilku osobom. Taka niezawodna, zewnętrzna koordynacja jest wybawieniem, szczególnie w sytuacjach kryzysowych, które są stresujące i utrudniają racjonalne myślenie i skuteczne działanie.

Okazuje się, że z pomocą OptiMESa naprawdę nie trzeba wiele, by produkcja działała bez zarzutu i przynosiła wysokie zyski. Dowodzą tego liczne referencje i zadowoleni klienci zespołu z Bydgoszczy. By obrać właściwą drogę można zacząć od okresu testowego, który udostępnia Syneo.pl. 14 darmowych dni to idealna okazja do obycia się z systemem, sprawdzenia jego funkcjonalności i wyrobienia sobie opinii na temat jakości obsługi i fachowości programistów i wdrożeniowców z zespołu.

Zapraszamy do kontaktu – jesteśmy dostępni telefonicznie 517 827 436 lub mailowo na biuro@syneo.pl.

Zostaw swój komentarz na Facebooku