Razem zrobimy więcej – konwent wyborczy Marka Kurowskiego

1
203
Konwent wyborczy Marka Kurowskiego - ustka24.info
Konwent wyborczy Marka Kurowskiego – ustka24.info

Marek Kurowski to trzeci z kandydatów na burmistrza Ustki, który na specjalnie zwołanym konwencie zaprezentował swój program wyborczy.

[ads1]

Na spotkaniu poznaliśmy również kandydatów do rady miasta, powiatu i sejmiku wojewódzkiego. Kurowski spotkał się również z wyborcami w sobotę, na wyborczym pikniku.

W czasie swojego wystąpienia Marek Kurowski dużo mówił o tym, że Ustka od lat się rozwija. Przytaczał przykłady inwestycji, które wykonane były, kiedy Kurowski pracował jako wiceburmistrz miasta oraz naczelnik wydziału w usteckim ratuszu.

– Osobiście brałem udział przy tworzeniu strategii rozwoju portu morskiego w Ustce i strategii komunikacyjnej miasta – mówił Kurowski. – To dokumenty, które do dzisiaj kierują rozwój miasta.

Marek Kurowski zapowiedział, że miasto nadal będzie rozwijało port, czego przykładem jest budowa nowego basenu rybackiego i remont nabrzeży w zachodniej części portu za prawie 20 mln zł, oraz przygotowany i wstępnie zaakceptowany projekt mariny za 38 mln zł.

Zdaniem Kurowskiego miasto powinno również położyć duży nacisk na rozwój uzdrowiska oraz na uruchomienie strefy ekonomicznej.

– W Ustce może funkcjonować przemysł, który nie będzie kolidował z funkcją uzdrowiskową miasta. Skoro, aż siedem gmin w Polsce ubiega się o statut uzdrowiska oznacza, że to jest to opłacalne. Nowe miejsca pracy to mój priorytet – mówił na konwencie kandydat na burmistrza Ustki.

Pełen program Marka Kurowskiego można przeczytać tutaj. Natomiast kandydatów do rady miasta, powiatu i sejmiku woj. pomorskiego można znaleźć na stronie www.kurowski-ustka.pl.

Natomiast w sobotę Marek Kurowski spotkał się z wyborcami na pikniku wyborczym, który zorganizowano na usteckich bunkrach.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z KONWENTU I PIKNIKU WYBORCZEGO MARKA KUROWSKIEGO

Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
obserwator
9 listopada 2014 15:33

Pytanie do pana Kurowskiego.Czy do celów wyborczych można łamać przepisy ruchu drogowego i jeździć z kolega po drodze gdzie jest zakaz wjazdu.
Chyba wydaje się mi że nie jest to przykład godny naśladowania dla kandydata na burmistrza.No ale w tym mieście niektórych widzę przepisy nie obowiązują.