Totolotek przejęty przez grupę Gauselmann wprowadza zmiany

0
101

W związku z przejęciem Totolotka przez grupę Gauselmann, planowane są poważne zmiany, zarówno wizualne jak i techniczne. Niektóre z nich już zostały wprowadzone.

Totolotek wprowadza zmiany

Bukmacher Totolotek postanowił wprowadzić do swojego wizerunku kilka zmian. To firma, która trwa na polskim rynku od wielu lat. Zmiany zostaną wprowadzone w związku z ogłoszonym w marcu tego roku przejęciem spółki przez Merkur Sportwetten GmbH.

Totolotek w nowych rękach

Merkur Sportwetten GmbH to spółka grupy Gauselmann. Pod koniec marca 2019 roku dowiedzieliśmy się, że przejmuje ona Totolotka (informował o tym portal Wirtualnemedia).

Co wiemy o tej grupie? Gauselmann zarządza siecią MERKUR Casino i prężnie działa w obrębie kasyn, gier i zakładów sportowych. Siedziba firmy znajduje się w Espelkamp, niemieckim mieście. Ich działania rozciągają się na kilka krajów Europy, takich jak Austria, Belgia czy Dania. Przejęcie legalnego w Polsce bukmachera jest kolejnym krokiem w tej przemyślanej strategii.

Zmiany wizualne

Totolotek pozostaje na szczytach list legalnych bukmacherów w Polsce (więcej o bukmacherze: https://www.kod-promocyjny.com.pl/kod-promocyjny-totolotek/). Spółka Merkur Sportwetten GmbH swoimi działaniami chce umocnić pozycję tego bukmachera, a swoje pomysły wprowadza w życie dość dynamicznie. Jedną z oczywistych i pierwszych zmian, które niedawno ujrzeliśmy, było nowe logo. Pojawiło się w nim typowe dla grupy Gauselmann słońce. Nowe logo zostało wprowadzone zarówno na stronie Totolotka, jak i w punktach naziemnych.

Aktualizacje

Oprócz zmian czysto wizualnych, spółka Merkur Sportwetten GmbH wprowadza też różne udogodnienia i aktualizacje, które jeszcze bardziej podniosą wartość Totolotka w oczach graczy.

Uaktualniane są systemy sprzedaży w internecie i w punktach stacjonarnych. Niedawno Totolotek udostępnił graczom znacznie odmienioną stronę internetową, za pośrednictwem której można wnosić zakłady. Ponadto firma chce postawić na rozwój systemów obsługujących grę mobilną, co wydaje się być naprawdę dobrym posunięciem. Punkty stacjonarne czeka natomiast porządna renowacja, bo według zapowiedzi w każdym z punktów mają pojawić się terminale bukmacherskie, a wystrój ma zostać odświeżony i unowocześniony.

Grupa zapowiada, że w niedługim czasie pojawią się również punkty premium, w których standard ma być nieco wyższy. Z pewnością będzie to sprzyjać spędzaniu większej ilości czasu na oglądaniu rozgrywek sportowych i obstawianiu zakładów. Takich nowych miejsc będzie w całym kraju kilkadziesiąt.

To nie koniec zmian: spore udogodnienia mają wejść również w dziale zakładów live. Totolotek planuje znaczne poszerzenie swojej oferty i usprawnienie obstawiania w opcji „na żywo”.

Wprowadzane zmiany obejmą więc naprawdę wiele działów. Planowo mają się one zakończyć na wiosnę przyszłego roku.

Zostaw swój komentarz na Facebooku