Ustecka majówka 2017 pełna imprez i ciekawych wydarzeń

0
78

Ustecka majówka 2017 pełna imprez i ciekawych wydarzeń - ustka24.info

Ustecka majówka 2017 rozpocznie się już w sobotę 29 kwietnia. Cykl imprez sportowych, artystycznych i kulinarnych potrwa aż do 3 maja. Majówce tradycyjnie towarzyszyć będzie Giełda Kwiatów i Sprzętu Działkowego.


[ads1]

Ustecka Majówka 2017 tradycyjnie rozpocznie się od XVIII Giełdy Kwiatów, Sprzętu Działkowego i Wszelkiego Dobra, która trwać będzie 29 kwietnia do 1 maja na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ustce, od godziny 9 rano do godzin wieczornych . W programie znajdzie się wiele zabaw i gier dla dzieci i dorosłych. Planowana jest również Olimpiada Osób Niepełnosprawnych, Turniej Piłki Nożnej Maluchów, Turniej Piłki Nożnej Służb Mundurowych im. E. Kaczmarzyka oraz Zawody Rowerkowe Przedszkolaków. Na scenie oprócz usteckich zespołów z Domu Kultury, Usteckiej Orkiestry Dętej i seniorów planowane są koncerty Eweliny Boguckiej oraz zespołu „One Moment”. 30 kwietnia i 1 maja planowana jest darmowa grochówka i żurek.

W dniu 2 maja przed kapitanatem Portu Morskiego w Ustce, w samo południe, odbędzie się Dzień Flagi RP, gdzie uczestnikom uroczystości wręczane będą chorągiewki.

3 maja to Święto Konstytucji. O godzinie 11 planowane jest nabożeństwo w Intencji Ojczyzny a w południe uroczystości pod pomnikiem Polskiego Państwa Podziemnego 1939-1945.
O godzinie 18 w Domu Kultury w Ustce odbędzie się koncert Elżbiety Adamiak (impreza biletowana).

Dodatkowo w dniach 1-3 maja Muzeum Ziemi Usteckiej dla mieszkańców Ustki będzie dostępne bezpłatnie. Muzeum będzie czynne od 11 do 16.

Ustecka majówka 2017 pełna imprez i ciekawych wydarzeń - ustka24.info