Wydajna praca i nauka dzięki Yerba Mate Green

0
401

Bywają takie dni, w których niezależnie czy lubimy swoją pracę czy nie, trzeba poświęcić trochę więcej czasu na wykonanie pewnych czynności. Nieodłączną pomocą wielu osób, które pracują – fizycznie i umysłowo – jest yerba mate. Picie jej pomaga zachować jasność umysłu i energię w ciele, poprawia krążenie, wzmacnia układ krwionośny, odpornościowy i pokarmowy.

Przy naparze yerba mate, której w naszym sklepie mamy bogaty wybór: https://www.yerbamarket.com/pol_m_Yerba-mate-100.htm  naprawdę wspaniale się pracuje. Zapewnia ona naturalne flow i pobudzenie, które utrzymuje się nawet do 8 godzin. Wygoda w wielokrotnym zalewaniu zaś wpływa na to, że picie yerby jest znacznie przyjemniejsze, niż jedna filiżanka kawy „na szybko”, której działanie spada po dwóch godzinach. Yerbę możemy zalewać – przy wprawie – nawet ponad 10 razy!

Yerba Mate Green idealna na cały dzień w pracy

Susz Yerba Mate Green jest świeży, pozbawiony nadmiernej goryczy i dymu. Polecamy yerbę tej marki dla osób, które potrzebują wzmocnienia i pobudzenia przez cały dzień. Yerba Mate Green Sarsaparilla to bardzo orzeźwiająca mieszanka ziół z yerbą, zapewniająca świetne pobudzenie. Liście sarsaparilli wpływają korzystnie na tkankę mięśniową (stymulują jej rozwój), poprawiają krążenie krwi i filtrację nerek, a także mają działanie na potencję. Dawniej przygotowywano z sarsaparilli „energetyczną zupę” dla mężczyzn. Ziele to, zawiera bowiem sarsapogeninyimitujące działanie testosteronu. Mamy więc w naszej yerbie dodatek do zadań specjalnych!

Oprócz sarsaparilli w tej Mate Green występują: skórka pomarańczy, trawa cytrynowa oraz aromat aloesowy. Tak przyjemna yerba będzie wspaniała także dla osób zaczynających picie yerba mate. Jest smaczna, pełna rześkości i niesamowicie rozbudza, wspierając podczas ciężkiego dnia w pracy, podczas treningu czy ogólnie długotrwałego wysiłku fizycznego lub mentalnego.

Yerba Mate Green z Sarsaparillą – smak i pobudzenie!

Mate Green jest yerbą, która długo zachowuje swoją świeżość. Dzięki sarsaparilli i innym dodatkom, wzmocniony został ten efekt. Dzięki temu – nie tylko wewnętrznie, ale i zewnętrznie, yerba działa cuda. Sam aromat potrafi pomóc w zachowaniu bystrości umysłowej oraz koncentracji na wykonywanej pracy. Mate Green Sarsaparilla to yerba mate, którą warto mieć na swojej yerbowej półeczce i wspomóc się tak dobraną mieszanką yerbową w trakcie wymagających dni w pracy czy podczas nadmiaru obowiązków.

Zapraszamy do sklepu internetowego https://www.yerbamarket.com , gdzie oferujemy wszystkie rodzaje i mieszanki yerba mate, a na hasło “tekst na ustka24.info” wpisane w uwagach do zamówienia, czeka na Państwa niespodzianka :)

Zostaw swój komentarz na Facebooku