Wykończenie mieszkań pod klucz – modne style 2019

0
491

Przymierzając się do kupna mieszkania, zazwyczaj myślimy o tym, jak będą wyglądały nasze przyszłe, wymarzone wnętrza. Wiele osób przegląda katalogi wnętrzarskie, szuka inspiracji w Internecie lub po prostu wykupuje odpowiedni pakiet od firmy, która oferuje usługi wykończenia mieszkań pod klucz. Dzięki takiej opcji oszczędzimy sobie niepotrzebnego stresu, biegania po sklepach, sprawdzania i porównywania cen każdego materiału z osobna.

Jeśli zastanawiasz się, jakie obecnie panują trendy aranżacji i wystroju wnętrz, przedstawimy 4 najbardziej popularne w 2019 roku.

New Nordic

Jest to odsłona stylu skandynawskiego dla wszystkich jego fanów. Stawia on głównie na funkcjonalność oraz przytulność. Dlatego, aby uzyskać efekt new nordic, trzeba postawić na naturalne materiały (takie jak drewno, skórę, len), wzorzyste tapety, a wybrane sprzęty muszą charakteryzować się funkcjonalnością w szerokim znaczeniu tego słowa. Charakterystyczną cechą takiego mieszkania jest drewniana podłoga. Dlatego ważny jest świadomy wybór odpowiednio twardego oraz dobrze wysuszonego drewna. Pomimo swojej dość wysokiej ceny, będzie służyć nam ona przez długie lata.

Elektyzm

Styl pasujący dla wszystkich niezależnych, młodych kobiet, które wprowadzają się do swojego pierwszego mieszkania. Cechuje się finezją, luksusem i kobiecą elegancją. Postaw na pastelowe kolory (w tym roku top 1 jest morela i melon) oraz błyszczące akcenty, złoto i mosiądz oraz welurowe obicia kanap i foteli.

Scandi – Boho

Kolejny trend 2019 roku. Dla wszystkich osób, które lubują się w skandynawskiej prostocie oraz cygańskim designie! Postaw na biały kolor ścian oraz drewniane, proste meble a zaszalej z dodatkami. Wzorzyste dywany, głęboka zieleń kwiatów doniczkowych, frędzle i długie firany.

Wykończenie mieszkań pod klucz – modne style 2019 - ustka24.info

Kosmos

Jeśli znudziły ci się wszechobecne biało – szare wnętrza postaw na wykończenie mieszkania pod klucz w kosmicznym stylu. Najnowsza technologia jest charakterystycznym elementem wystroju galaktycznych wnętrz. Dlatego w twojej kuchni czy łazience powinny znaleźć miejsce sprzęty, które rozwalą każdego ‘geeka” technologicznego. Twoje kolory to srebro, błyszczące powierzchnie mebli oraz lampy, które swoim kształtem mogą przypominać talerze UFO. Daj się ponieść wyobraźni i spełnij marzenia o wnętrzach rodem z filmu Science Fiction!

Wykończenie mieszkań pod klucz – modne style 2019 - ustka24.info

Wykończenie mieszkań pod klucz nie musi być uciążliwym zadaniem. Wystarczy mieć głowę pełną pomysłów, a o pomoc we wdrożeniu ich w życie warto poprosić profesjonalną firmę taką jak BB Construction, która dzięki wysoko wykwalifikowanym pracownikom będzie w stanie wykończyć twoje mieszkanie pod klucz z pełną precyzją!

Zostaw swój komentarz na Facebooku