Wznowiono poszukiwania dziewczynki, która zaginęła na usteckiej plaży

0
1173

Wznowiono poszukiwania dziewczynki, która zaginęła na usteckiej plaży - ustka24.info

W poniedziałek, 8 sierpnia, po godzinie 8, wznowiono poszukiwania dziewczynki, która dzień wcześniej zaginęła na usteckiej plaży.

[ads1]

Na wodzie poszukiwania prowadzą policjanci i strażacy oraz ratownicy WOPR. Poszukiwania prowadzone są również na lądzie.

Według wstępnych informacji dziewczynka zaginęła w niedzielę, około godziny 12, na plaży wschodniej w Ustce, na wysokości pensjonatu Dajana. Wraz z tatą i młodszym dzieckiem, które ojciec trzymał na rękach weszła do wody mimo, że tego dnia obowiązywał na kąpielisku zakaz kąpieli. Ojciec na chwilę stracił dziewczynkę z oczu i już jej nie odnalazł. Nadal nie wiadomo, czy dziecko zabrała woda, czy też zaginęła gdzieś na lądzie. Rodzice przez pierwsze dwie godziny szukali dziecka sami. Dopiero po godzinie 14 zgłosili zaginięcie na policję.

W niedzielę poszukiwania trwały do późnych godzin wieczornych. Wznowione zostały w poniedziałek rano. Obecnie morze jest o wiele bardziej spokojne, co pozwala na skuteczniejsze poszukiwania.

Poniżej zdjęcie poszukiwanej Nikoli. Jeżeli ktoś z Państwa widział dziewczynkę prosimy o natychmiastowy kontakt z policją pod numerem 112.

poszukiwana Nikola

Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments