Zapraszamy na lato bez nudy, czyli „Projekt Plaża TVN” w Ustce

0
382

W najbliższy piątek, 2 sierpnia ekipa TVN zawita do Ustki, żeby przez trzy dni zarażać energią mieszkańców oraz turystów.

Zapewnia moc atrakcji, zachęcając ich do odwiedzenia miasteczka „Projektu Plaża”, które będzie tętnić życiem przez cały weekend. Z myślą o najmłodszych powstała strefa „Kids Club”.

W jej ramach do dyspozycji dzieci są plac zabaw oraz animatorzy, którzy przeprowadzą wiele konkursów z upominkami. Również starszym nie grozi nuda. Kiedy maluchy skupiają się na budowaniu fortec z piasku, nastolatki i dorośli dostają szansę spróbowania swoich sił w wielu wakacyjnych dyscyplinach – pływanie na desce SUP czy skakanie na trampolinie wodnej.

Na zwolenników mniej „ekstremalnych” sportów czekają zajęcia z zumby. Jest także coś dla sympatyków spokojniejszej rozrywki – ci swoje miejsce znajdują m.in. w kąciku czytelniczym. Nie ma jednak zabawy bez dobrego jedzenia i picia. O te z kolei dbają stoiska z posiłkami i napojami.

Wieczory z kolei to czas filmomaniaków, którzy mogą zrelaksować się na leżaku w strefie kina letniego player.pl. W sobotę i niedzielę organizatorzy „Projektu Plaża” zapraszają na jedną z największych i najbardziej wyczekiwanych atrakcji miasteczka, czyli spotkanie ze znanymi i lubianymi postaciami ze szklanego ekranu.

Do Ustki na spotkanie ze swoimi fanami, których nie zostawią bez pamiątkowego zdjęcia lub autografu, przybędą najbardziej barwni uczestnicy programu „Big Brother” – Magda Wójciki Łukasz Darłak.

Oprócz nich w miasteczku TVN będą plażować również gwiazdy seriali „39 i pół tygodnia” Alan Andersz oraz „Na Wspólnej” Kuba Wesołowski, a także m.in. Natalia Siwieci Karolina Malinowska.

Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments