Zapraszamy na VI Moto-Festyn Charytatywny w Ustce

0
247

Stowarzyszenie Ustka 4×4 i Przyjaciele organizują VI Moto-Festyn Charytatywny, który odbędzie się 2 września 2018r. na terenach Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ustce.

Na festynach zbierane są środki na leczenie chorych dzieci. Poprzednie imprezy udały się znakomicie. Przez 5 lat zdołano zebrać na leczenie chorych dzieci ponad 170.000 zł. Festyn cieszy się coraz większym zainteresowaniem, co skłania do organizowania kolejnych jego edycji.

W tym roku organizatorzy zbierają dla rodzeństwa Poli i Maksa ze Sławna chorych na zespół Leigha. Ideą festynu jest, że każdy zarobiony grosz jest przeznaczony na chore dziecko.

Żaden wolontariusz nie pobiera wynagrodzenia, a my nie odliczamy nic na koszty organizacyjne. Cała kwota zebrana na festynie jest przeznaczona dla chorego dziecka.

Dlatego tak bardzo potrzebujemy wsparcia w postaci różnych przedmiotów, usług na licytacje. staramy się też pozyskać ciekawe atrakcje, które przyciągną ludzi, co w wymierny sposób przełoży się na ilość zebranych środków podczas imprezy.

Miasto Sławno również włącza się w organizację imprezy i zaprasza wszystkich do uczestnictwa! 2 września 2018r. godz. 10:00 – Stadion OSiR USTKA.

W ramach festynu planowany jest między innymi charytatywny bieg z którego dochód zostanie również przekazany dla Poli i Maxa.

Bądźcie z nami 2 września w Ustce na terenie OSiR przy ul. Grunwaldzkiej.

Zagrają zespoły OUT, Whitepin i NERV, usłyszymy wspaniałego Krzysztofa Krzysztof Szpot i kilku innych wykonawców. Będzie mnóstwo pysznego jedzenia i wiele atrakcji i to takich, jakie możecie znaleźć tylko raz w roku na naszym festynie. Przejażdżki drift-taxi, przejażdżki prawdziwymi rajdowymi terenówkami po specjalnie przygotowanym torze, będą kajaki, paintball, dmuchańce, symulator dachowania. Podziwiać będzie można przepiękną zabytkową Vistulę i wiele, wiele innych atrakcji.

Jeździmy dla Was, prowadzimy licytacje i losowania od godz. 10 do 20.

Około godz. 19.30 odbędzie się niesamowity fireshow. To przepiękny pokaz ognia i tańca w wykonaniu znanej grupy Elding

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments