Natalia Niewadził z Ustki walczy o miano Najpiękniejszej Dziewczyny RMF 4RACING Team 2017

Kilkaset dziewczyn z całej Polski zgłosiło chęć zostania Dziewczyną RMF 4RACING Team 2017. Właśnie rozpoczął się pierwszy etap konkursu, w którym 25 wyłonionych kandydatek powalczy o tytuł najpiękniejszej kobiety polskiego Off-Road’u. Jest wśród nich reprezentantka Ustki.

Wśród laureatek znalazły się zarówno znane i cenione modelki, jaki i dziewczyny, które w świecie mody stawiają pierwsze kroki. Do kolejnej fazy konkursu awansowała Natalia Niewadził z Ustki. To spore wyróżnienie, gdyż jak przyznaje jury, poziom plebiscytu jest bardzo wysoki.

Do konkursu zgłosiło się naprawdę sporo ładnych dziewczyn. Nie było łatwo wybrać ścisłą 25-tkę, ale w końcu się udało. W pierwszym etapie rywalizacja z pewnością będzie zaciekła, a o zwycięstwie decydować będzie nie tylko uroda, ale też osobowość i charyzma – komentuje Rafał Płuciennik, szef RMF 4RACING Team.

Aby zobaczyć zdjęcia Natalii, wystarczy wejść w galerię konkursową na profilu RMF 4RACING Team w serwisie Facebook: http://bit.ly/2iD6CVG. Swoje głosy można oddawać również na Instagramie: www.instagram.com/RMF4RT

Uroda to nie wszystko

Dziewczyny, oprócz zaprezentowania swoich wdzięków, będą miały do wykonania rozmaite zadania, przygotowane przez kapitułę konkursową. Kandydatki wykonają czynności wyznaczone przez prezenterkę i DJ-kę Olę Ciupę, zespół PECTUS, Adama De Great’a, redakcję magazynu CKM czy rajdowca Rafała Płuciennika.

Szukamy dziewczyn, które oprócz urody prezentują ciekawą osobowość i charakter. Stąd właśnie pomysł na zadania, które kandydatkom wyznacza jury. Dzięki temu mamy możliwość poznania tego, jak dziewczyny sprawdzą się w różnych sytuacjach. To będzie ciekawe doświadczenie, zarówno dla nas – członków jury, jaki i samych laureatek – dodaje Płuciennik.

Głosowanie trwa do 30 stycznia. Następnie, polubienia uzyskane pod zdjęciem każdej z dziewczyn, będą konfrontowane z ocenami jury w odpowiednich proporcjach. Na tej podstawie zostanie wyłonionych 10 finalistek całego przedsięwzięcia, które w drugim etapie konkursu będą walczyły o zwycięstwo i atrakcyjne nagrody, których łączna wartość wynosi kilkanaście tysięcy złotych.

Impreza finałowa wyłoni tę najpiękniejszą

Zwyciężczynię poznamy 18 lutego, podczas imprezy finałowej w Onyx Music Club w Tarnowskich Górach. To właśnie wtedy 10 finalistek zaprezentuje się przed jury, które ostatecznie zdecyduje, która z nich zdobędzie tytuł Dziewczyny RMF 4RACING Team 2017. Impreza będzie mieć charakter klubowego eventu na którym wystąpi m.in. jeden z najpopularniejszych dj’ów w Polsce – Adam De Great, oraz DJ SLAVIC czyli Ola Cipua.

Patronem medialnym konkursu jest portal RMF24.pl oraz CKM.pl

Więcej na temat konkursu i zespołu RMF 4RACING Team:

Strona internatowa konkursu: bit.ly/2hMMNrQ

Natalia Niewadził z Ustki walczy o miano Najpiękniejszej Dziewczyny RMF 4RACING Team 2017 - ustka24.info

Przeczytaj również...

Zapraszamy na pierwszą, letnią imprezę - Dni Morza w Ustce - ustka24.info

Zapraszamy na pierwszą, letnią imprezę – Dni Morza w Ustce

W dniach 24-25 czerwca obchodzimy Dni Morza w Ustce organizowane, w ramach Dwumiasta, wspólnie ze …

Strefa parkowania w Ustce - ustka24.info

Strefa płatnego parkowania w Ustce już funkcjonuje

Od 16 czerwca w Ustce działa strefa płatnego parkowania. Opłatami za parkowanie objęta jest większość …

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce świętuje setne urodziny patrona - Leonida Teligi - ustka24.info

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce świętuje setne urodziny patrona – Leonida Teligi – FOTO

Leonid Teliga to człowiek o niezłomnych charakterze, który potrafił wbrew przeciwnościom losu spełnić swoje marzenia. …