fbpx
Home / Styl Życia

Styl Życia

Jak wybrać odpowiednią torbę na plażę? - ustka24.info

Jak wybrać odpowiednią torbę na plażę?

Lato to wręcz idealny czas na spędzanie wolnego czasu na plaży. Jeśli planujesz leniuchowanie na złotym piasku, samotnie lub z towarzystwem, pamiętaj o stworzeniu listy rzeczy, które koniecznie musisz zabrać ze sobą. Fajna i niebanalna torba plażowa to w takiej sytuacji nie tylko ciekawy dodatek do letniej stylizacji, ale również wygodny i praktyczny niezbędnik, który pomieści wszystkie Twoje rzeczy. Aby …

Czytaj więcej
Numery kierunkowe do miast w Polsce - ustka24.info

Numery kierunkowe do miast w Polsce

Dla dobra uporządkowania kwestii związanych z sieciami telefonicznymi w Polsce wprowadzony został swego rodzaju podział. Charakteryzuje się on tym, że wyodrębnione zostały poszczególne obszary, którym następnie przyporządkowane zostały charakterystyczne dla nich numery kierunkowe. Zwykle składają się one z dwóch cyfr i wskazują na pochodzenie konkretnego numeru. wystarczy spojrzeć na numer i już wie się skąd ktoś do nas dzwoni. To …

Czytaj więcej
Rejsy jachtem po świecie - ustka24.info

Rejsy jachtem po świecie

Rejsy jachtem po świecie. Czy to nie brzmi wspaniale? Od razu przed oczami staje nam kilkumetrowy piękny jacht bajecznie bogatego milionera, na którym organizuje on imprezy dla świata showbiznesu, pływając po ciepłych wodach Morza Śródziemnego albo Karaibów. Czy zwykły śmiertelnik może pozwolić sobie na taki sposób spędzania czasu? Czy może to lifestyle zarezerwowany tylko dla tych najbogatszych?

Czytaj więcej
Czy można przedawkować witaminę C? - ustka24.info

Czy można przedawkować witaminę C?

Na samym wstępie od razu powiemy, że owszem, witaminę C można przedawkować, można jej przyjąć nadmierną ilość i tym samym można mówić o konkretnych działaniach niepożądanych. Zanim jednak przejdziemy do kwestii związanej z owym przedawkowaniem, chcemy wskazać na to, czym jest witamina C i w jaki sposób wpływa ona na ludzki organizm, na poszczególne jego funkcje.

Czytaj więcej
Planujesz wyjazd do USA? Przygotuj swój portfel na dolara-

Planujesz wyjazd do USA? Przygotuj swój portfel na dolara

Wyjazd do Stanów Zjednoczonych powinien być poprzedzony nie tylko zarezerwowaniem komfortowego hotelu czy zakupem biletów lotniczych – bardzo ważna jest również wymiana złotówek na dolary. Wybierasz się w podróż za ocean i chcesz mieć pewność, że nie stracisz na wymianie waluty? Sprawdź, gdzie najbardziej opłaca się przeprowadzać transakcje.

Czytaj więcej