14 czerwca wrócą połączenia kolejowe na trasie Ustka – Słupsk – Ustka

0
69

Spółka Polregio przywraca połączenia kolejowe na trasie Ustka – Słupsk. Z Ustki pojedziemy również do Katowic, Krakowa, Poznania i Warszawy.

W ramach akcji „Przywracamy dobre relacje” firma Polregio rozpoczęła stopniowe przywracanie połączeń kolejowych wstrzymanych okresowo, w związku ze stanem epidemii.

  • Na bieżąco śledziliśmy frekwencję w pociągach i odpowiednio dopasowywaliśmy ilość połączeń oraz ilość i pojemność składów kursujących na poszczególnych trasach, w porozumieniu z władzami samorządów województw. Wprowadziliśmy również szereg środków ostrożności i radziliśmy pasażerom jak zadbać o to, aby podróżować bezpiecznie – czytamy w komunikacie spółki. W porozumieniu z władzami samorządów województw, które są organizatorem regionalnego transportu kolejowego, rozpoczęliśmy przywracanie połączeń kolejowych zawieszonych ze względu na epidemię koronawirusa. Opracowana procedura przywracania połączeń jest zgodna z planami przygotowanymi przez zarząd w ramach powołanego w trakcie epidemii Zespołu Zarządzania Kryzysowego POLREGIO oraz uzależniona od aktualnej sytuacji epidemiologicznej w Polsce.
14 czerwca wrócą połączenia kolejowe na trasie Ustka - Słupsk - Ustka - ustka24.info
14 czerwca wrócą połączenia kolejowe na trasie Ustka – Słupsk – Ustka – ustka24.info

Trzy zasady przywracania dobrych relacji POLREGIO:

  1. Sprawny zakup biletu. Bilety na pociąg POLREGIO warto kupić za pośrednictwem Internetu, np. w systemie sprzedaży polregio.pl i aplikacji mobilnej POLREGIO. Dokonując transakcji w kasach biletowych i u obsługi pociągu zachęcamy do korzystania z możliwości dokonywania płatności kartą.
  2. Zasłanianie ust oraz nosa. Wybierając się w podróż pociągiem POLREGIO należy pamiętać o zabraniu maseczki lub innej osłony na twarz. Prosimy o zasłanianie ust i nosa przez cały czas odbywania podróży, a także o częste mycie rąk.
  3. Zachowanie dystansu. Każdy pasażer musi zachować odpowiednią odległość od pozostałych pasażerów, dbając o zdrowie i bezpieczeństwo własne oraz innych. 50% dostępnych miejsc siedzących w pociągu jest wyłączonych z użytku.

USTKA_odjazdy_14 czerwca

USTKA_przyjazdy_14 czerwca

Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments