25 sierpnia zapraszamy na HIP HOP na fali w Ustce

0
82
25 sierpnia zapraszamy na HIP HOP na fali w Ustce - ustka24.info

HiP HOP na Fali w Ustce to wydarzenie kulturalno-muzyczne wspierające różne inicjatywy charytatywne. Koncert odbędzie się w dniu 25 sierpnia.

Impreza ma na celu wspieranie kultury w naszym regionie, propagowanie muzyki oraz kultury hip hop m.in. za pośrednictwem zawodów tanecznych w stylu breakdance oraz „Otwartej RAP Sceny” dla lokalnych raperów (godz.15:00-20:00). Umożliwi to młodym artystom zaprezentowanie się na dużej otwartej scenie za pomocą profesjonalnego nagłośnienia oraz obsługi technicznej.

Od godz. 12:00 zacznie się pokaz malowania ulicznej sztuki graffiti. Finałem całej imprezy będzie koncert gwiazdy polskiej muzyki hip hop – OSTR (20:30). Po zakończeniu imprezy (godz.22:00) odbędzie się afterparty w clubie „Sferique” na plaży.

?Podczas imprezy odbywać się będzie zbiórka na rehabilitację Kuby Chmielowca, rejestracja potencjalnych dawców szpiku dzięki Muszkieterom Szpiku oraz zbiórka krwi za pomocą krwiobusa, a także nauka resuscytacji na fantomach przeprowadzona przez profesjonalnych ratowników medycznych.

?Podczas całego wydarzenia zapewnione będą różne atrakcje dla młodzieży, a także dla tych najmłodszych, tj. ogromne bańki mydlane, malowanie włosów, dmuchane zabawki, malowanie kredą oraz Holi festival.

Studio muzyczne COLAB, PinGwin Tattoo z pomocą Stowarzyszenia Centralne Wybrzeże Projekt zainicjowali organizację cyklicznej imprezy „HIP HOP na fali”, w porozumieniu oraz współpracy z Wydziałem Promocji Urzędu Miasta Ustka.

AKCJA CHARYTATYWNA
Podczas imprezy przeprowadzona będzie charytatywna zbiórka pieniędzy dla Kuby Chmielowca – rapera ze Słupska, który prężnie działał w podziemiu słupskiego hip hopu organizując wiele koncertów oraz przeglądów scenicznych dla młodych raperów.

Na jednej z takich imprez w 2013 roku, Kuba przewrócił się i doznał poważnego urazu kręgosłupa, który skutkował paraliżem całego ciała. Kuba wymaga ciągłej rehabilitacji oraz pielęgnacji. Kuba Chmielowiec jest podopiecznym fundacji AVALON.

MUSZKIETEROWIE SZPIKU
W trakcie trwania imprezy Muszkieterowie Szpiku przeprowadzą akcję rejestracji potencjalnych dawców szpiku. Zajmą się również zgłaszaniem pacjentów chorych na białaczkę do bazy Fundacji DKMS.

Poprowadzą również prelekcję obalającą stereotypy na temat pobrań szpiku i komórek macierzystych, w których udział biorą Dawca oraz Biorca szpiku i komórek macierzystych w placówkach szkolnych na terenie Pomorza.

KRWIOBUS
Koło kapitanatu portu podstawiony będzie KRWIOBUS – mobilny punkt poboru krwi. Każdy może oddać krew!!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY
WSTĘP WOLNY

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o