27 finał WOŚP w Ustce z kolejnym rekordem

0
484

72 tysiące złotych i 539 zł udało się zebrać wolontariuszom WOŚP w Ustce. To kolejny rekord pobity przez mieszkańców naszego miasta.

W zbiórce na 27 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Ustce zaangażowało się ponad 60 wolontariuszy i kilkadziesiąt osób, które zajęło się organizacją wydarzenia. Tradycyjnie centrum dowodzenia WOŚP zorganizowano w usteckim Domu Kultury.


Podczas licytacji na którą mieszkańcy Ustki zgłosili kilkadziesiąt przedmiotów największą kwotę zebrano za makietę usteckiego ratusza wykonaną przez osadzonych OZ Ustka.

Makietę kupili usteccy radni za kwotę 2100 zł. Największą kwotę podczas zbiórki uzbierał tradycyjnie Przemysław Nycz – 3 303. Rekord pobiła również Szkoła Podstawowa nr 2, która zebrała 4 850 zł (zbiórka trwała już w grudniu 2018, podczas zorganizowanych przez samorząd uczniowski kiermaszy).


Warto dodać, że już po zakończeniu burmistrz Ustki Jacek Graczyk przekazał na ręce Aldony Staszewskiej – Klimek, dyrektorki Domu Kultury w Ustce i koordynatorki WOŚP w Ustce podziękowania za zaangażowanie w zbiórkę.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z 27 FINAŁU WOŚP w USTCE

Zostaw swój komentarz na Facebooku