93 kandydatów na usteckich radnych

2
482
Usteckie komitety wyborcze - ustka24.info
Usteckie komitety wyborcze – ustka24.info

Do 7 października usteckie komitety wyborcze mogły zgłaszać swoich kandydatów na radnych miejskich. Obecnie trwa końcowe weryfikowanie list i wniosków.

[ads1]

Urząd Miasta w Ustce udostępnia już listy kandydatów na radnych. Na dzień 10 października zgłoszono 93 osoby. Zgłoszeni zostali również dwaj kandydaci na Burmistrza Miasta Ustka, choć tutaj termin zgłaszania mija 17 października.

Wybory samorządowe odbędą się 16 listopada. W Ustce będziemy wybierać burmistrza, 15 radnych miejskich i 3 radnych powiatowych oraz radnych do sejmiku wojewódzkiego.

Poniżej pełna lista.

Kandydaci na Burmistrza Miasta Ustka

1

Jacek Adam Graczyk

KWW Jacka Graczyka

61

2

Wojciech Tomasz Krasucki

KW Platforma Obywatelska RP

39

 3  Marek Kurowski  KWW Porozumienie Samorządowe
 Marek Janczewski  KWW Przebudź się Ustko

LISTA ZAREJESTROWANYCH KANDYDATÓW

NA RADNYCH

lp.

imię i nazwisko

nazwa Komitetu

wiek

Okręg wyborczy nr 1 (granice okręgu )

Azaliowa, Chabrowa, Gabriela Narutowicza, Harcerska, Irysowa, Jaśminowa, Konwaliowa, Kowalewskiego, Kwiatowa, Krokusowa, Liliowa, Makowa, Morska, Narcyzowa, Nowa, Różana, Rumiankowa, Storczykowa, Szafirkowa, Tulipanowa, Uroczysko, Wilcza, Wrzosowa, Zubrzyckiego, Żeglarzy.

1

Zbigniew Józef Nowicki

KWW Porozumienie Samorządowe

62

2

Stefan Pawlęty

KWW Samorządność dla Miasta Ustki

68

3

Włodzimierz Dariusz Siudek

KWW Jacka Graczyka

53

4

Daniel Król

KW Platforma Obywatelska RP

36

5

Agata Alicja Jungto

KWW Przebudź się Ustko

46

Okręg wyborczy nr 2 (granice okręgu)

11 Listopada, Bohaterów Westerplatte, Darłowska, Kolorowa, Nad Słupią, Rzeczna, Walki Młodych, Wiejska.

1

Wojciech Ryszard Iwanowski

KWW Porozumienie Samorządowe

55

2

Andrzej Bogusław Piec

KWW Samorządność dla Miasta Ustki

58

3

Barbara Podruczna Mocarska

KWW Jacka Graczyka

58

4

Iwona Perkowska

KW Platforma Obywatelska RP

50

5

Stanisław Andrzej Niemirski

KW LOT Ustka i Ziemia Słupska

57

6

Jerzy Piotr Sikora

KW Prawo i Sprawiedliwość

52

7

Beata Agata Ambrozik

KWW Przebudź się Ustko

23

Okręg wyborczy nr 3 (granice okręgu)

Mieczysława Kościelniaka, Na Wydmie, Polna.

1

Teresa Stefania Świeboda

KWW Porozumienie Samorządowe

67

2

Marcin Stanisław Zamościk

KWW Samorządność dla Miasta Ustki

33

3

Waldemar Sypiański

KWW Jacka Graczyka

57

4

Piotr Cejrowski

KW Platforma Obywatelska RP

47

5

Paweł Jarosław Basiński

KW LOT Ustka i Ziemia Słupska

34

6

Przemysław Mieczysław Piłka

KKW SLD Lewica Razem

26

7

Maria Jadwiga Grabowska

KW Prawo i Sprawiedliwość

57

8

Paweł Ambrozik

KWW Przebudź się Ustko

28

Okręg wyborczy nr 4 (granice okręgu)

Akacjowa, Banacha, Brzozowa, Bukowa, Bursztynowa, Cisowa, Dunina, Dworcowa, Jagiellońska, Klonowa, Krasickiego, Lipowa, Łąkowa, Ogrodowa, Pułaskiego, Reja, Rzemieślnicza, Słoneczna, Sosnowa, Sportowa, Willowa.

1

Grzegorz Jerzy Koski

KWW Porozumienie Samorządowe

63

2

Andrzej Urban

KW Platforma Obywatelska RP

74

3

Anna Elżbieta Górecka

KW Prawo i Sprawiedliwość

57

4

Beata Katarzyna Kowal

KWW Przebudź się Ustko

48

Okręg wyborczy nr 5 (granice okręgu)

Słupska, XX – Lecia PRL nr 3,5,7

1

Barbara Ćmil

KWW Porozumienie Samorządowe

55

2

Wojciech Jan Lewandowski

KWW Samorządność dla Miasta Ustki

67

3

Dariusz Jan Gierczak

KWW Jacka Graczyka

43

4

Danuta Józefa Wróblewska

KW LOT Ustka i Ziemia Słupska

67

5

Edyta Żebrowska

KW Platforma Obywatelska RP

39

6

Stanisław Tarka

KW Prawo i Sprawiedliwość

67

7

Maria Anna Łukowicz

KWW Przebudź się Ustko

48

Okręg wyborczy nr 6 (granice okręgu)

Grunwaldzka od nr 15 do nr 39B. 1, 7

1

Jolanta Natalia Czyżewska

KWW Porozumienie Samorządowe

45

2

Elżbieta Marianna Nadolna

KWW Jacka Graczyka

63

3

Sylwia Helena Mike

KW Platforma Obywatelska RP

35

4

Elżbieta Zofia Kuczmińska

KKW SLDLewica Razem

66

5

Wojciech Wilczyński

KW Prawo i Sprawiedliwość

41

6

Jerzy Jan Jankowski

KWW Przebudź się Ustko

55

Okręg wyborczy nr 7 (granice okręgu)

Grunwaldzka od nr 39 C do nr 67

1

Maria Henryka Czaplińska

KWW Porozumienie Samorządowe

53

2

Jerzy Janusz Kołakowski

KWW Samorządność dla Miasta Ustki

65

3

Józef Tadeusz Kulawiak

KWW Jacka Graczyka

69

4

Magdalena Elżbieta Sitnik

KW Platforma Obywatelska RP

32

5

Krzysztof Władysław Asztemborski

KW Prawo i Sprawiedliwość

63

Okręg wyborczy nr 8 (granice okręgu)

Dąbrowszczaków.

1

Rajmund Jerzy Sarna

KWW Porozumienie Samorządowe

72

2

Bogumił Mirosław Szomborg

KWW Jacka Graczyka

62

3

Grzegorz Maciej Malinowski

KW Platforma Obywatelska RP

33

4

Hanna Katarzyna Mentelis

KW Prawo i Sprawiedliwość

52

5

Grażyna Maria Jankowska

KWW Przebudź się Ustko

51

Okręg wyborczy nr 9 (granice okręgu)

Wróblewskiego.

1

Tadeusz Jusiewicz

KWW Porozumienie Samorządowe

62

2

Maria Barbara Pastucha

KWW Samorządność dla Miasta Ustki

33

3

Anna Marta Wańtuchowicz

KWW Jacka Graczyka

32

4

Krzysztof Aniszewski

KW Platforma Obywatelska RP

39

5

Artur Wojciech Sokołowski

KW LOT Ustka i Ziemia Słupska

24

6

Stanisław Zbigniew Kublik

KW Prawo i Sprawiedliwość

61

Okręg wyborczy nr 10 (granice okręgu)

Grunwaldzka od nr 4 do nr 12, Leszka Bakuły, 9 Marca, XX – Lecia PRL nr1.

1

Stanisław Czywil

KWW Porozumienie Samorządowe

66

2

Irena Chmara

KWW Ireny Chmara

63

3

Zbigniew Margol

KWW Samorządność dla Miasta Ustki

57

4

Wiesław Banasiak

KWW Jacka Graczyka

61

5

Andrzej Piotr Śmiłowski

KW Platforma Obywatelska RP

59

6

Zdzisław Stanisław Palimonka

KW Prawo i Sprawiedliwość

61

Okręg wyborczy nr 11 (granice okręgu)

Kard. Wyszyńskiego, Kaszubska, Kosynierów, Kościelna, Kościuszki, Krótka, Marszałka Piłsudskiego, Marynarki Polskiej, Plac Wolności, Pomorska, Portowa.

1

Andrzej Zygmunt Wiera

KWW Porozumienie Samorządowe

73

2

Adam Piotr Brzóska

KWW Samorządność dla Miasta Ustki

40

3

Janusz Adam Rosiński

KWW Jacka Graczyka

61

4

Krzysztof Kazimierz Adamczyk

KW Platforma Obywatelska RP

36

5

Mariusz Wiesław Jędrych

KW Prawo i Sprawiedliwość

57

6

Marek Janczewski

KWW Przebudź się Ustko

62

Okręg wyborczy nr 12 (granice okręgu)

Beniowskiego, Chopina, Limanowskiego, Mała, Mickiewicza, Nadmorska, Perłowa, Słowiańska.

1

Jadwiga Kowalczyk

KWW Porozumienie Samorządowe

67

2

Marek Jan Król

KWW Samorządność dla Miasta Ustki

55

3

Zenon Miszewski

KWW Jacka Graczyka

57

4

Przemysław Krzysztof Nycz

KW LOT Ustka i Ziemia Słupska

34

5

Jacek Bursztynowicz

KW Platforma Obywatelska RP

41

6

Henryk Stanisław Bednarczyk

KW Prawo i Sprawiedliwość

58

7

Andrzej Jungto

KWW Przebudź się Ustko

58

Okręg wyborczy nr 13 (granice okręgu)

Generała Zaruskiego, Jana z Kolna, Kilińskiego, Sprzymierzeńców, Żeromskiego.

1

Ewa Mariola Tyszkiewicz

KWW Porozumienie Samorządowe

54

2

Marcin Piotr Kierzkowski

KWW Samorządność dla Miasta Ustki

28

3

Tomasz Kajetan Laskowski

KWW Jacka Graczyka

62

4

Patrycja Magdalena Puławska Tomczak

KW LOT Ustka i Ziemia Słupska

31

5

Andrzej Świedziński

KW Platforma Obywatelska RP

55

6

Włodzimierz Peńśko

KKW SLDLewica Razem

67

7

Andrzej Jan Bednarczyk

KW Prawo i Sprawiedliwość

50

Okręg wyborczy nr 14 (granice okręgu)

Leśna, Plac Dąbrowskiego, Rybacka, Wczasowa, Zielona

1

Irena Kozakiewicz

KWW Porozumienie Samorządowe

65

2

Andrzej Jan Wandachowicz

KWW Samorządność dla Miasta Ustki

52

3

Krzysztof Błądkowski

KWW Jacka Graczyka

67

4

Adriana Teresa Cerkowska Markiewicz

KW Platforma Obywatelska RP

47

5

Jacek Tadeusz Paprocki

KW Prawo i Sprawiedliwość

49

6

Halina Gruca

KWW Przebudź się Ustko

62

Okręg wyborczy nr 15 (granice okręgu)

Kopernika.

1

Anna Małgorzata Adamowicz

KWW Porozumienie Samorządowe

62

2

Jarosław Bogdan Domałążek

KWW Samorządność dla Miasta Ustki

52

3

Juliusz Jarosław Galant

KWW Jacka Graczyka

63

4

Krzysztof Grzegorz Korniluk

KW Platforma Obywatelska RP

38

5

Krystyna Barbara Ginter

KW LOT Ustka i Ziemia Słupska

55

6

Janusz Zbigniew Jakóbczyk

KKW SLDLewica Razem

59

7

Alina Genowefa Wabnik

KW Prawo i Sprawiedliwość

60

8

Artur Ireneusz Mazur

KWW Przebudź się Ustko

51

dubaimodels24

Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marek Kurowski
3 listopada 2014 13:36

Zachęcam wszystkich mieszkańców do oddania głosów 16 listopada. To wielkie święto demokracji, nie pozwólcie aby ktoś za Was wybierał.
Marek Kurowski – kandydat na burmistrza Ustki

~Gość
10 października 2014 18:06

Świetna robota!