Czarna sobota i zwycięska niedziela piłkarzy Jantara Ustka – FOTO

0
189

Porażką zakończyły się sobotnie zmagania Jantarowców. W pierwszym meczu juniorzy z rocznika 2003 nie dali sobie rady z rywalem z Gdyni i w słabym stylu ulegli Bałtykowi aż 0-8. Po 12 kolejkach zajmujemy 9 miejsce w tabeli Pomorskiej Ligi Juniorów Młodszych.

Nie przyniosła szczęścia seniorom Jantara przeprowadzka z ulicy Sportowej na obiekty OSiR. Nasza pierwsza drużyna uległa Stolemowi Gniewino 0-3. Mecz obfitował w dogodne dla nas sytuacje, które niestety, przy braku odpowiedniego wykończenia, nie zostały zamienione na gole. Ofensywne nastawienie drużyny i głód zwycięstwa spowodował rozprężenie w grze obronnej, a co za tym idzie, utratę trzech bramek. Po 14 kolejkach z dorobkiem zaledwie 9 punktów zajmujemy przedostatnie miejsce w tabeli IV Ligi RWS Investment Group.

Honor klubu został uratowany w niedzielę za sprawą drużyn juniorskich 2007 (II drużyna) i 2005. Ci pierwsi odnieśli imponujące, wysokie zwycięstwo nad rówieśnikami z Cewic, pokonując Leśnika aż 7-0. Bramki strzelali: Kowalczyk (2), Brysik, Jasłowski P., Zemło, Wiśniewski i Banach. Po 12 kolejkach Ligi Juniorów D1 – grupy Słupsk I zajmujemy 5 miejsce w tabeli z dorobkiem 17 punktów.

Nie zawiedli chłopcy z rocznika 2005. Grający na wyjeździe juniorzy C1 odnieśli skromne, jednobramkowe zwycięstwo nad Olimpijczykiem Kwakowo. Gola zdobył Mariusz Szpak. Podkreślić należy doskonałą grę w obronie. Na szczególne wyróżnienie zasługuje bramkarz Szymon Czaja, który kilkakrotnie uratował naszą drużynę z opresji.

Komplet wyników weekendu 02-03 listopada 2019 poniżej.

Pomorska Liga Juniorów Młodszych

MKS Jantar – Bałtyk Gdynia AP 0-8

IV Liga RWS Investment Group

MKS Jantar – Stolem Gniewino 0-3

Liga Juniorów D1 – Grupa Słupsk I

MKS Jantar – Leśnik Cewice 7-0

Pomorska Liga Juniorów C1

Olimpijczyk Kwakowo – MKS Jantar 0-1

Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments