Czterech kandydatów na fotel burmistrza Ustki – sonda

7
510
Czterech kandydatów na fotel burmistrza Ustki -  ustka24.info
Czterech kandydatów na fotel burmistrza Ustki – ustka24.info

Jacek Graczyk, Marek Kurowski, Wojciech Krasucki i Marek Janczewski – te osoby będą walczyć o fotel burmistrza Ustki w zbliżających się wyborach samorządowych.

[ads1]
Jacka Graczyka zgłosił Komitet Wyborczy Wyborców Jacka Graczyka. Marek Kurowski wystartuje z KWW Porozumienie Samorządowe. Wojciecha Krasuckiego wystawił Komitet Wyborczy Platformy Obywatelskiej, a za Markiem Janczewskim stoi KWW Przebudź się Ustko.

Na kandydatów na burmistrza będziemy głosowali 16 listopada. Jeżeli jednak w pierwszej turze, jeden z kandydatów na burmistrza nie zdobędzie ponad 50 procent głosów, to druga tura odbędzie się dwa tygodnie później. W drugiej turze spotka się tylko dwóch kandydatów i wygra ten, kto otrzyma więcej głosów.

16 listopada będziemy wybierali również radnych miejskich (15) i powiatowych (3) oraz kandydata z naszego regionu do sejmiku woj. pomorskiego.

 

[poll id=”4″]

Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

7 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
JA
13 listopada 2014 07:30

Oglądam, słucham te debaty naszych kandydatów na Burmistrza i stwierdzam że za każdym razem najlepiej wypada Pan Krasucki. Jeden z kandydatów nawet zdania nie potrafi złożyć z sensem ,natomiast dwóch pozostałych wzajemnie się atakuje i rozlicza z przeszłości. Wniosek na kogo głosować nasuwa się sam . PAN KRASUCKI

jarek nędza
12 listopada 2014 17:42

Nastepne gęby do koryta

wiktoria
4 listopada 2014 20:04

stawiamy na młodych więc Wojciech Krasucki -pozostali byli i coooooooooo

Marek
4 listopada 2014 10:39

Stawiajmy na mądrych i rozważnych, posiadających doświadczenie i umiejętności, tak jak Marek Kurowski. To najlepszy kandydat z tej czwórki.

gość
28 października 2014 09:48

Stawiajmy na ludzi młodych, mających świeże pomysły , ludzi którzy wiedzą co zrobić by do Ustki wrócili ludzie młodzi, ludzi którzy wyjechali za poszukiwaniem tzw,,chleba”

robak
24 października 2014 21:06

Panie Marku, jest Pan jedynym odpowiednim
kandydatem!! POWODZENIA

Ala
21 października 2014 19:22

Panie Jacku! Niech moc będzie z Panem!