Czterech kandydatów na fotel burmistrza Ustki – sonda

7
362
Czterech kandydatów na fotel burmistrza Ustki - ustka24.info
Czterech kandydatów na fotel burmistrza Ustki - ustka24.info
Czterech kandydatów na fotel burmistrza Ustki -  ustka24.info
Czterech kandydatów na fotel burmistrza Ustki – ustka24.info

Jacek Graczyk, Marek Kurowski, Wojciech Krasucki i Marek Janczewski – te osoby będą walczyć o fotel burmistrza Ustki w zbliżających się wyborach samorządowych.

[ads1]
Jacka Graczyka zgłosił Komitet Wyborczy Wyborców Jacka Graczyka. Marek Kurowski wystartuje z KWW Porozumienie Samorządowe. Wojciecha Krasuckiego wystawił Komitet Wyborczy Platformy Obywatelskiej, a za Markiem Janczewskim stoi KWW Przebudź się Ustko.

Na kandydatów na burmistrza będziemy głosowali 16 listopada. Jeżeli jednak w pierwszej turze, jeden z kandydatów na burmistrza nie zdobędzie ponad 50 procent głosów, to druga tura odbędzie się dwa tygodnie później. W drugiej turze spotka się tylko dwóch kandydatów i wygra ten, kto otrzyma więcej głosów.

16 listopada będziemy wybierali również radnych miejskich (15) i powiatowych (3) oraz kandydata z naszego regionu do sejmiku woj. pomorskiego.

 

[poll id=”4″]

7
Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
JA

Oglądam, słucham te debaty naszych kandydatów na Burmistrza i stwierdzam że za każdym razem najlepiej wypada Pan Krasucki. Jeden z kandydatów nawet zdania nie potrafi złożyć z sensem ,natomiast dwóch pozostałych wzajemnie się atakuje i rozlicza z przeszłości. Wniosek na kogo głosować nasuwa się sam . PAN KRASUCKI

jarek nędza

Nastepne gęby do koryta

wiktoria

stawiamy na młodych więc Wojciech Krasucki -pozostali byli i coooooooooo

Marek

Stawiajmy na mądrych i rozważnych, posiadających doświadczenie i umiejętności, tak jak Marek Kurowski. To najlepszy kandydat z tej czwórki.

gość

Stawiajmy na ludzi młodych, mających świeże pomysły , ludzi którzy wiedzą co zrobić by do Ustki wrócili ludzie młodzi, ludzi którzy wyjechali za poszukiwaniem tzw,,chleba”

robak

Panie Marku, jest Pan jedynym odpowiednim
kandydatem!! POWODZENIA

Ala

Panie Jacku! Niech moc będzie z Panem!