Extreme Bike Tour – Ustka zaprasza na ekstremalne pokazy rowerowe

0
220

Extreme Bike Tour,  czyli największy cykl pokazów ekstremalnych dociera do Ustki! Rowerowe ewolucje na ogromnych wysokościach, tory z przeszkodami, szkolenia, konkursy a nawet rowerowa podróż w czasie – będą czekać na mieszkańców i turystów 21 lipca na promenadzie!

Adrenalina, rozrywka i dobra muzyka są gwarantowane! Główną i największą atrakcją wydarzenia są pokazy akrobacji rowerowych czyli dirt jumping w wykonaniu uczestników zawodów Pucharu Świata. Podniebne ewolucje będą odbywały się na wysokości 6 metrów! To znaczy że takie tricki jak backflip, superman zobaczymy niemalże nad naszymi głowami! Przed publicznością w Ustce zaprezentuje się czołówka polskiego dirt jumpingu wraz z Szymonem Godziek na czele. Dla wielu osób będzie to prawdopodobnie jedna z niewielu szans, by zobaczyć popularnego “Szamana” w akcji w naszym kraju. Takiej okazji nie można przegapić! Pozostali riderzy pokazów to: Filip Soczyński, Adam Glosowic, Marcin Rot.

Oprócz tego będziemy mogli spróbować sił w jeździe na pumptracku, ogromnych historycznych bicyklach czy skorzystać z porad zawodowych zawodników kolarstwa MTB w strefie Akademii Bezpiecznego Rowerzysty! Co więcej, nikt nie będzie potrzebował swojego sprzętu! Profesjonalne rowery i kaski będą czekały na każdego chętnego! Po ekstremalnych przeżyciach znajdziemy także chwilę na uśmiech i sztukę. Najpierw zaskoczą nas freestylowcy na bicyklach, którzy pokażą jak można “latać” na historycznych rowerach. Później przeniesiemy się w czasie i podczas humorystycznych spektaklów teatralnych dowiemy się jak powstały rowery i w jaki sposób ewulowały. Oczywiście nie zabraknie także Karal Friedricha Christiana, wynalazcy pierwszego jednośladu!

Harmonogram Extreme Bike Tour:

13:00 Udostępnienie toru pumptrack

13:00 Start Akademii Bezpiecznego Rowerzysty

15:00 I pokaz dirt jumpingu

15:20 Pokaz jazdy na drift trajku

15:40 Spektakl teatralny Five O`clock

16:00 II pokaz dirt jumpingu

16:20 Spektakl teatralny Historia Rowerów

16:40 Freestyle Bicykl

17:00 III pokaz dirt jumpingu

17:25 Konkurs dla publiczności

18:00 IV pokaz dirt jumpingu

18:20 Pokaz jazdy na drift trajku i monocyklu

18:35 Freestyle Bicykl

19:20 IV pokaz dirt jumpingu

19:40 Sesja autografów

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o