Gdzie udać się na pizzę w Ustce?

0
36

Zbliżający się okres wakacyjny to czas, kiedy wszyscy możemy wypocząć od codziennej pracy i obowiązków. Udać się na zasłużony wypoczynek na Bałtykiem.

Piękna pogoda i plaża – to wszystko czyni Ustkę wyjątkowym miejscem w tym okresie roku. Spędzając wiele godzin na słońcu często dość szybko robimy się głodni i tylko myślimy o tym żeby pójść i zjeść coś dobrego. Jeżeli ryba z frytkami już nam się znudziła, a tłuste kebaby nie są naszym ulubionym daniem, to może powinniśmy spróbować lokalnej pizzy?

W Ustce działa wiele lokali serwujących włoską pizzę. Wiele z nich jest otwartych tylko podczas sezonu letniego. Istnieją jednak takie, które są otwarte przez okrągły rok – zaspokajając ciągły apetyt mieszkańców.

Tylko, którą pizzerię w takim momencie wybrać? Tą położoną blisko naszego miejsca pobytu, czy może taką, która ma dużo pozytywnych komentarzy? A może warto wybrać taką, która ma w swoim menu pizzę z naszymi ulubionymi składnikami w dobrej cenie? Te pytania od zawsze trapią zarówno mieszkańców, jak i turystów przebywających w Ustce.

Z myślą o smakoszach tego włoskiego dania powstał lokalny serwis internetowy Pizza Info opisujący wszystkie całoroczne usteckie pizzerie. Umożliwia on swoim użytkownikom podgląd aktualnego menu, oddawanie głosów na swoją ulubioną pizzerię, a także wystawiania opinii dla innych użytkowników. Dzięki niemu poznamy także dokładną lokalizację wybranego lokalu, wraz z godzinami otwarcia. W razie chęci zamówienia jedzenia na dowóz z łatwością odnajdziemy także numer telefonu do interesującej nas pizzerii.

Serwis działa także na terenie pobliskiego miasta Słupska. Powszechnie wiadomo, że pizza w Słupsku jest potrawą legendarną i wyjątkową – sprzedawaną od połowy lat ’70. Właśnie w tym okresie czasu powstała tam pierwsza pizzeria w Polsce, która rozsławiła ten „włoski placek” na cały region, a następnie kraj.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o