Historyczny czwartek – poznaj historię usteckiej promenady

0
82
Historyczny czwartek - poznaj historię usteckiej promenady - ustka24.info

Bałtycka Galeria Sztuki Współczesnej zaprasza wszystkich na spotkanie z cyklu Historyczne Czwartki, które odbędzie się dnia 28 czerwca 2018 r. o godz. 18.00 w Centrum Aktywności Twórczej w Ustce przy ul. Zaruskiego 1a.

Temat prezentacji multimedialnej: Bismarck, koncerty i lemoniada. Jak ewoluowała ustecka promenada.

[ads1]

Od czasu, gdy Ustka stała się kąpieliskiem, to miejsce stało się jej wizytówką. Promenada prawdopodobnie ma już 200 lat. Przyjdź i poznaj jej początki oraz jak zmieniała się na przestrzeni dziesięcioleci.

Prowadzenie: Marcin Barnowski, dziennikarz i historyk pasjonujący się historią Ustki.

Oprawa fotograficzno-filmowa: Krzysztof Tomasik Centrum Aktywności Twórczej w Ustce

Jeśli interesuje Cię historia, a zwłaszcza ludzie, wydarzenia, obiekty i przedmioty związane z Ustką, jeśli chcesz spotkać się w miłej, luźnej atmosferze w gronie osób, którym także te sprawy nie są obojętne – ta propozycja jest dla Ciebie. “Historyczne czwartki” w Centrum Aktywności Twórczej w Ustce to spotkania otwarte, na które może przyjść każdy i na które każdy może przynieść pamiątki i inne przedmioty z przeszłości, znajdowane na strychach, w szafach i innych, czasami niespodziewanych miejscach. Pamiętaj: za każdym, nawet banalnym przedmiotem, może kryć się niebanalna historia. Spotykamy się w każdy ostatni czwartek miesiąca.
Wstęp wolny
Zapraszamy

Wydarzenie zostało objęte patronatem Europejskiego Roku Dziedzictwa Kulturowego 2018

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o