Kolacja Przyjaciół Szkoły ZSOiT w hotelu Grand Lubicz Ustka – FOTO

0
246
Kolacja Przyjaciół Szkoły ZSOiT w hotelu Grand Lubicz Ustka - ustka24.info
Kolacja Przyjaciół Szkoły ZSOiT w hotelu Grand Lubicz Ustka – ustka24.info

Kolacja Przyjaciół Szkoły ZSOiT odbyła się w ostatni piątek, w hotelu Grand Lubicz w Ustce. Wzięło w niej udział ponad 100 zaproszonych gości.

[ads1]

Wszystkie dania przygotowali uczniowie szkoły, a pieniądze zdobyte z licytacji, która odbyła się w trakcie kolacji, przeznaczona będzie na doposażenie pracowni gastronomicznej usteckiego technikum.
Kolację przygotowali uczniowie klas I, II i IV technikum, którzy uczą się w zawodach hotelarz i technik żywienia. Przygotowanie potraw odbyło się pod czujnym okiem szefa kuchni hotelu Grand Lubicz Marcina Szwaka. To utalentowany kucharz, który zdobył już w kraju i za granicą wiele nagród i wyróżnień kulinarnych.
Wykwintne dania były podawane przez świetnie wyszkolonych kelnerów. Na talerzach pojawiły się między innymi kacze języki w ziołach, policzki wołowe czy zupa chrzanowa z pieczonym na ognisku ziemniakiem. W przerwach odbyła się licytacja przedmiotów ufundowanych przez znane osoby. O tym, jaka kwota zasili szkolną pracownię gastronomiczną, dowiemy się w najbliższym czasie.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o