KS Jantar Ustka szuka pieniędzy na dokończenie rozgrywek - ustka24.info
KS Jantar Ustka szuka pieniędzy na dokończenie rozgrywek - ustka24.info
KS Jantar Ustka szuka pieniędzy na dokończenie rozgrywek - ustka24.info
KS Jantar Ustka szuka pieniędzy na dokończenie rozgrywek – ustka24.info

Klub Sportowy Jantar Ustka szuka dodatkowych pieniędzy, które pozwolą dokończyć zawodnikom tegoroczny sezon piłkarski. O pomoc poprosili między innymi usteckich radnych.

[ads1]

Na ostatniej sesji rady miasta, na której pojawiło się ponad 70 przedstawicieli klubu, zapadła tylko decyzja o powołaniu specjalnej komisji, która rozpatrzy wniosek prezesa i poszuka sposobu na wsparcie klubu.

Sprawa jest poważna, bo w klubie, w którym trenuje ponad 250 dzieci z Ustki i okolicznych miejscowości, brakuje pieniędzy na dokończenie jesiennej rundy. Na sesji prezes klubu Wojciech Krasucki zapewniał, że zarząd pozyskuje sponsorów i dodatkowe pieniądze. Nadal jednak nie udało się zebrać odpowiedniej kwoty.

Część radnych uznała jednak, że klub ma za małą determinację w pozyskiwaniu pieniędzy z zewnątrz.

Pierwsze spotkanie specjalnej komisji, w którym wezmą udział, radni, burmistrz, przewodniczący rady oraz przedstawiciele KS Jantar Ustka ma odbyć się w połowie przyszłego tygodnia.

Według wstępnych ustaleń klub potrzebuje około 50 tysięcy złotych na dokończenie jesiennych rozgrywek sportowych.

Warto przypomnieć, że w tym roku seniorzy MSK Jantar Ustka grają w czwartej lidze i są obecnie na czwartym miejscu w tabeli rozgrywek.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o