Lech Fire Festiwal Ustka 2015 – dzień pierwszy – FOTO, WIDEO

0
204

Pierwszy dzień Lech Fire Festiwal

Za nami pierwszy dzień Lech Fire Festiwal Ustka 2015. Na scenie ustawionej na promenadzie nadmorskiej zaprezentowały się zespoły rockowe: Parafraza z Ustki, The Silver Shine i Jary Oz, którego liderem jest popularny muzyk rockowy, autor tekstów i wokalista zespołu Oddział Zamknięty – Krzysztof Jarczewski.

[ads1]
Goście odwiedzając tego dnia mogli usłyszeć największe przeboje Oddziału Zamkniętego. Na zakończenie dnia, w usteckim porcie odbył się pokaz laserowy przygotowany przez firmę Visual Senesation. To pierwszy pokaz laserowy w historii festiwalu.
Dzisiaj (11.07) zapraszamy na kolejną dawkę dobrej muzyki i widowiskowych pokazów.
O godzinie 19:00 na scenie wystąpi zespół Black Balloon ze Słupska. Po nim zagra legendarny Bakshish. O godz. 23:00 rozpocznie się pokaz sztucznych ogni w wykonaniu firmy Surex. 20 minut później zobaczymy pokaz firmy Trliplex.
Warto dodać, że po pokazach z Ustki będzie można do Słupska wrócić specjalnymi autobusami firm Ramzes i Nord Express.Kursowały będą również dodatkowe pociągi. Na zmiany i ograniczenia w ruchu będą musieli również uważać kierowcy. Ci wracający z pokazów z centrum Ustki muszą liczyć się z tym, że na skrzyżowaniu Marynarki Polskiej i Grunwaldzkiej mogą być skierowani na Darłowo i do Słupska będą musieli dojechać drogą przez Duninowo.

Sobota, 11 lipca
( SCENA)
19:00 – Black Balloon
21:00 – BAKSHISH
Pokazy fajerwerków
23:00 – SUREX
23:20 – TRIPLEX

KOMUNIKACJA
PKP – POCIĄG Z USTKI DO SŁUPSKA – ODJAZD GODZ. 0:30
AUTOBUSY FIRM Nord Express i RAMZES-odwiozą w kierunku Słupska wszystkich chętnych z pętli przy ul. M. Polskiej i Placu Dąbrowskiego po pokazach.
PUNKTY MEDYCZNE
Przy latarni morskiej (ratownicy medyczni)
Przy kładce nabrzeże wschodnie (ratownicy medyczni)
Przy placówce Straży Granicznej (AMBULANS).
UWAGA: dzieci, które się zagubią należy przyprowadzić do samochodu STRAŻY POŻARNEJ przy placówce STRAŻY GRANICZNEJ.
PARKINGI BEZPŁATNE
ul. SŁUPSKA (TEREN DAWNEJ KONSERWIARNI)
ul. WRÓBLEWSKIEGO (TEREN GIMNAZJUM)
ul. GRUNWALDZKA 35, TEREN OSiR
ul. SPORTOWA, STADION MIEJSKI
RUCH SAMOCHODOWY W KIERUNKU SŁUPSKA
Samochody jadące ul. Marynarki Polskiej, na sygnalizacji świetlnej będą kierowane w kierunku ul. Darłowskiej – objazd do Słupska przez Duninowo, Pęplino, Bruskowo Wielkie. Samochody jadące ul. Kopernika, Wróblewskiego kierowane będą przez Zimowiska , Bydlino.
KŁADKA PORTOWA
W dniach 10 i 11 lipca ( piątek i sobota ) kładka będzie nieczynna.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z PIERWSZEGO DNIA LECH FIRE FESTIWAL

 

Zostaw swój komentarz na Facebooku