Luty miesiącem konsultacji w usteckim ratuszu

0
160
Luty miesiącem konsultacji w usteckim ratuszu - ustka24.info
Luty miesiącem konsultacji w usteckim ratuszu – ustka24.info

Organizacja sezonu letniego w Ustce, modernizacja i przebudowa ulicy Darłowskiej oraz ochrona brzegu morskiego w Ustce. To tematy konsultacji społecznych, które w lutym przeprowadzone zostaną w Ustce. 

[ads1]

Pierwsze spotkanie zaplanowano już na 3 lutego, na godzinę 18. Wtedy w sali narad usteckiego ratusza będziemy mogli poznać plany dotyczące organizacji sezonu letniego, kalendarza imprez i planowanych działań promocyjnych.

Dzień później, 4 lutego o godz. 17 w sali narad Urzędu Miasta Ustka odbędzie się spotkanie dotyczące remontu ulicy Darłowskiej, podczas którego będzie można zapoznać się z dokumentacją techniczną inwestycji.

  • W 2014 roku odbyło się co prawda spotkanie poświęcone temu tematowi, jednakże uczestniczyła w nim tylko jedna osoba – pisze burmistrz Jacek Graczyk, na Facebooku. – Dlatego też, na wniosek mieszkańców, zdecydowałem się ponownie zorganizować spotkanie, w którym weźmie udział Dyrektor Zarządu Dróg Wojewódzkich w Gdańsku. Na spotkaniu zostanie przedstawiona koncepcja przebudowy tej ulicy, zainteresowani będą mogli zgłosić swoje uwagi i wnioski. Bardzo zależy mi na Państwa obecności, tak naprawdę to ostatni etap, kiedy można coś jeszcze zmienić w projekcie.

Z projektem w trakcie realizacji można zapoznać się w Wydziale Infrastruktury Komunalnej i Ochrony Środowiska w godzinach pracy Urzędu oraz na stronie internetowej http://www.ustka.pl/pl/contents/content/192/459

W lutym konsultacje planuje również Urząd Morski w Słupsku.  6 lutego o godz. 17 w sali narad Urzędu Miasta Ustka odbędzie się spotkanie dotyczące inwestycji polegającej na budowie modułów siedliskowych (tzw. sztucznej rafy). W trakcie spotkań przedstawiony zostanie aktualny stan zaawansowania realizowanych prac, harmonogram terminowy oraz możliwości wystąpienia ewentualnych utrudnień w trakcie sezonu letniego, w poszczególnych lokalizacjach.

 

Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments