M jak Morze 7 – wystawa poplenerowa w Centrum Aktywności Twórczej

0
124

Wystawa zbiorowa ?M jak Morze 7? Pomorskiego Oddziału Stowarzyszenia Marynistów Polskich w Ustce jest efektem pleneru, który odbywa się w Ustce od 28.08 do 04.09.2020.

M jak Morze 7
Wystawa poplenerowa
POMORSKIEGO ODDZIAŁU STOWARZYSZENIA MARYNISTÓW POLSKICH  W USTCE 

Wystawa
4 ? 9.09.2020

Mała Galeria Centrum Aktywności Twórczej / ul. Zaruskiego 1a / Ustka

Wystawa zbiorowa ?M jak Morze 7? Pomorskiego Oddziału Stowarzyszenia Marynistów Polskich w Ustce jest efektem pleneru, który odbywa się w Ustce od 28.08 do 04.09.2020. Plenery ?M jak Morze? zapoczątkował w roku 1984 śp. Witold Lubiniecki. Obecnie Stowarzyszenie zrzeszające ponad 30 artystów z różnych miast i miejscowości w Polsce kontynuuje tradycję cyklicznych spotkań plenerowych, które są okazją do wymiany poglądów, prezentacji twórczości własnej i różnego rodzaju form aktywności twórczej.

W wystawie udział biorą /
TADEUSZ DROZDOWSKI, JÓZEF DZIERAN, MARIA DZIOPAK, PAWEŁ GALIŃSKI (komisarz pleneru), DIANA HOFFMANN, MARIA HOFFMANN, KRYSTYNA HREHOROWICZ, URSZULA IMAMURA, WALDEMAR KALICZAK, PAWEŁ KĘDZIERSKI, EUGENIUSZ KOZŁOWSKI, DANUTA KRUGER, ROMANA MAŁECKA, KATARZYNA ORTHWEIN, RYSZARD PATZER, LIDIA SNITKO-PLESZKO, MARIA SYSKA PYŚ, JANINA SZYMANOWSKA, DANIEL TRUSZKOWSKI

0 0 głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

0 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najwięcej głosów
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze