M jak Morze 7 – wystawa poplenerowa w Centrum Aktywności Twórczej

0
86

Wystawa zbiorowa „M jak Morze 7” Pomorskiego Oddziału Stowarzyszenia Marynistów Polskich w Ustce jest efektem pleneru, który odbywa się w Ustce od 28.08 do 04.09.2020.

M jak Morze 7
Wystawa poplenerowa
POMORSKIEGO ODDZIAŁU STOWARZYSZENIA MARYNISTÓW POLSKICH  W USTCE 

Wystawa
4 – 9.09.2020

Mała Galeria Centrum Aktywności Twórczej / ul. Zaruskiego 1a / Ustka

Wystawa zbiorowa „M jak Morze 7” Pomorskiego Oddziału Stowarzyszenia Marynistów Polskich w Ustce jest efektem pleneru, który odbywa się w Ustce od 28.08 do 04.09.2020. Plenery „M jak Morze” zapoczątkował w roku 1984 śp. Witold Lubiniecki. Obecnie Stowarzyszenie zrzeszające ponad 30 artystów z różnych miast i miejscowości w Polsce kontynuuje tradycję cyklicznych spotkań plenerowych, które są okazją do wymiany poglądów, prezentacji twórczości własnej i różnego rodzaju form aktywności twórczej.

W wystawie udział biorą /
TADEUSZ DROZDOWSKI, JÓZEF DZIERAN, MARIA DZIOPAK, PAWEŁ GALIŃSKI (komisarz pleneru), DIANA HOFFMANN, MARIA HOFFMANN, KRYSTYNA HREHOROWICZ, URSZULA IMAMURA, WALDEMAR KALICZAK, PAWEŁ KĘDZIERSKI, EUGENIUSZ KOZŁOWSKI, DANUTA KRUGER, ROMANA MAŁECKA, KATARZYNA ORTHWEIN, RYSZARD PATZER, LIDIA SNITKO-PLESZKO, MARIA SYSKA PYŚ, JANINA SZYMANOWSKA, DANIEL TRUSZKOWSKI

Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments