Majowy weekend w Ustce

0
136

Zapraszamy na plenerowe imprezy i wydarzenia, które w zaplanowano na majowy weekend w Ustce. Każdy znajdzie coś dla siebie.

1 maja

Tradycyjnie majówkę w Ustce rozpoczynamy od Jarmarku Majowego. Zapraszamy po rośliny i kwiaty do ogrodów i na działkę. Będą również stanowiska z miodami, nalewakami oraz oscypkami. Jak co roku podczas wydarzenia będą stanowiska gastronomiczne oraz ze słodkościami dla dzieci.

Pierwsze dnia maja zapraszamy na boiska piłkarskie. O godz. 13:00 na boisku trawiastym zostanie rozegrana Powiatowa Liga LZS (rocznik 2015 i 2016). Natomiast o godz. 17:00 na boisku sztucznym Słupska Liga Okręgowa MKS Jantar Ustka – Bytovia Bytów. Warto kibicować MKS Jantar Ustka!

2 maja

Następnego dnia o godz. 12:00 przy Ratuszu Miejskim przed wejściem głównym zapraszamy na Uroczyste obchody Dnia Flagi Rzeczypospolitej. W programie: ceremonia podniesienia  Flagi Narodowej z udziałem Kompanii  Honorowej Garnizonu Ustka, okolicznościowe przemówienie Burmistrza Miasta Ustka.

Również o godz. 12:00 na kompleksie sportowo rekreacyjnym na terenie Ośrodka Sportu i Rozwoju w Ustce odbędzie się Koszykówka 3×3 o puchar prezesa OSiR Ustka (kategoria OPEN). Zachęcamy do wspólnej gry. Zapisy odbędą się przed wydarzeniem.

3 maja

Trzeciego dnia maja o godz. 11:00 w Kościele p. w. NMP Gwiazdy Morza w Przewłoce Nabożeństwo w intencji Ojczyzny. Natomiast o godz. 12:00 uroczystości patriotyczne przed Pomnikiem Polskiego Państwa Podziemnego i Armii Krajowej w Przewłoce.

Tego dnia zapraszamy również od rana na teren OSiR Ustka na ostatni dzień Jarmarku Kwiatowego.

Od godz. 13:00 zapraszamy na darmowe badania i porady prowadzonej przez Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Janusza Korczaka w Słupsku – rozmowy z lekarzem rodzinnym przyjmującym w POZ przy ul. Mickiewicza 12 w Ustce, możliwość zapisania się do poradni, pomiar ciśnienia krwi, badania poziomu glukozy we krwi, porady dietetyczne, zapisy do programu 40+, informacje o programach profilaktycznych realizowanych w POZ, informacje Sanatorium Rehabilitacyjnym Green Garden.

Majowy weekend w Ustce  - ustka24.info
Majowy weekend w Ustce – ustka24.info
Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments