Home / Biznes / Minister gospodarki morskiej spotka się w Ustce z rybakami
Minister gospodarki morskiej spotka się w Ustce z rybakami - ustka24.info

Minister gospodarki morskiej spotka się w Ustce z rybakami

7 grudnia Marek Gróbarczyk, minister Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej spotka się w Ustce z przedstawicielami środowiska rybackiego.

Spotkanie poprzedzi posiedzenie komitetu monitorującego do spraw rybołówstwa działającego przy ministrze. Początek spotkania o godzinie 11 w sali narad Urzędu Miasta Ustka przy ulicy Wyszyńskiego 3.

Jak udało się nam ustalić w trakcie spotkania mają być między innymi odznaczeni medalami rybacy zasłużeni dla środowiska rybackiego. Prowadzone będą również rozmowy dotyczące przyszłości rybołówstwa i przyszłorocznych limitów połowowych. Rybacy chcą natomiast z ministrem rozmawiać o znowelizowanej ustawie o pracy na morzu, która w niekorzystny sposób traktuje środowisko rybackie.

Również 7 grudnia w Ustce w hotelu „Morze” odbędzie się konferencja rybacka pod tytułem „Racjonalne wykorzystanie żywych zasobów wód morskich”. Konferencja, która potrwa do 8 grudnia organizowana jest przez Stowarzyszenie Rozwoju Rynku Rybnego. W trakcie konferencji poruszone zostaną zagadnienia dotyczące regulacji działalności połowowej na Morzu Bałtyckim, postępów w wydatkowaniu funduszy unijnych dla rybaków oraz zagadnienia związane z ochroną zasobów ryb morskich i ochroną środowiska morskiego. Początek konferencji o godzinie 11:30.

Przeczytaj również...

Galeria Jednego Dnia  - Faktory pamięci - Wojciecha Mendzelewskiego, - ustka24.info

Galeria Jednego Dnia – Faktory pamięci – Wojciecha Mendzelewskiego

Zapraszamy do Centrum Aktywności Twórczej w Ustce na wernisaż prac w ramach Galerii Jednego Dnia pod …

Anna Łukasiewicz nowym skarbnikiem Miasta Ustka - ustka24.info

Anna Łukaszewicz nowym skarbnikiem miasta Ustka

Anna Łukaszewicz ze Słupska zostanie nową skarbniczką w usteckim magistracie. Na stronie internetowej www.ustka.pl pojawiło …

W Ustce odbyła się 10 edycja konkursu „Doświadczenia pokazowe z fizyki” - ustka24.info

W Ustce odbyła się 10 edycja konkursu „Doświadczenia pokazowe z fizyki”

W dniu 10 kwietnia 2018 w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Ustce odbyła się …