Nowy apartamentowiec w Ustce z pozwoleniem na budowę

0
548

Poznańska firma Duda Development ma pozwolenie na budowę apartamentowca przy ul. Leśnej 1B w Ustce, tuż przy plaży i malowniczym Parku Zdrojowym.

Obecnie na terenie działki znajduje się znany mieszkańcom Ustki nieczynny ośrodek wypoczynkowy Czarodziejka. Deweloper zgodnie z pozwoleniem planuje gruntownie przebudować i uzupełnić o dwa kolejne budynki. Łącznie na terenie obiektu, nazwanego Kierunek Ustka, powstanie 115 jedno-, dwu- i trzypokojowych apartamentów. Powstaną także lokale komercyjno-usługowe oraz miejsca parkingowe w hali garażowej.

Deweloper zapowiada, że prace budowlane przy ul. Leśnej ruszą jeszcze w tym roku, natomiast przedsprzedaż lokali rozpocznie się w ciągu najbliższych miesięcy. Informacje na temat inwestycji można śledzić na fanpage’u projektu na Facebooku oraz na stronie kierunekustka.pl

Kierunek Ustka jest pierwszym tego rodzaju projektem wywodzącej się z Wielkopolski firmy Duda Development, która na swoim koncie ma liczne inwestycje gruntowe, mieszkaniowe i komercyjne na terenie całej Polski: m.in. w Łodzi, Poznaniu i Gliwicach.

Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments