Nowy wiceburmistrz i naczelnik w usteckim magistracie

0
282
Adam Meller - Kubica (z prawej) będzie nowym naczelnikiem Wydziału Infrastruktury Komunalnej i Ochrony Środowiska Urzędu Miasta w Ustce - ustka24.info
Adam Meller – Kubica (z prawej) będzie nowym naczelnikiem Wydziału Infrastruktury Komunalnej i Ochrony Środowiska Urzędu Miasta w Ustce – ustka24.info

Adam Meller – Kubica będzie od 1 sierpnia nowym naczelnikiem Wydziału Infrastruktury Komunalnej i Ochrony Środowiska Urzędu Miasta w Ustce.

[ads1]

Meller-Kubica zastąpi na tym stanowisku Marka Kurowskiego, z którym burmistrz Ustki rozstał się trzy miesiące temu. Powodem zwolnienia Kurowskiego była, jak pisał na Facebooku burmistrz Jacek Graczyk utrata zaufania do Pana Kurowskiego jako pracownika, wynikająca z braku należytej staranności w zakresie sprawowania kontroli i nadzoru w stosunku do podległych pracowników Wydziału.
Adam Meller – Kubica pracował wcześniej jako główny inspektor Inspektoratu Ochrony Wybrzeża Urzędu Morskiego w Słupsku. O nowym naczelniku burmistrz Graczyk powiedział podczas spotkania z mieszkańcami, na którym omawiany był remont ulicy Wczasowej. Adam Meller – Kubica pojawił się na tym spotkaniu. Burmistrz zapowiedział również, że jego wydział zostanie wzmocniony jeszcze jedną osobą, która będzie zajmowała się inwestycjami.
Warto również dodać, że od sierpnia, na stanowisku wiceburmistrza miasta rozpocznie pracę Bartosz Gwóźdź-Sproketowski. Sproketowski zastąpi na tym stanowisku Grzegorza Mickiewicza, z którym Graczyk rozstał się trzy miesiące temu. Wcześniej Sproketowski był szef Wydziału Inwestycji i Rozwoju Miasta Słupska. Wiadomo również, że wcześniej startował w konkursie na wiceburmistrza Ustki ogłoszonym przez burmistrza Graczyka. Poprzedni wiceburmistrz Grzegorz Mickiewicz, który wygrał konkurs ogłoszony przez Jacka Graczyka zrezygnował z pracy po 3 miesiącach. Oficjalnie ratusz mówi, że zrezygnował z powodów osobistych.

Zostaw swój komentarz na Facebooku