Piłkarze MKS Jantar Ustka nagrodzeni przez burmistrza

0
267
Piłkarze MKS Jantar Ustka nagrodzeni przez burmistrza - ustka24.info
Piłkarze MKS Jantar Ustka nagrodzeni przez burmistrza – ustka24.info

Piłkarze z MKS Jantar Ustka, którzy zdobyli srebrne medale podczas Mistrzostw Polski w Futsalu, spotkali się z burmistrzem Ustki, Jackiem Graczykiem.

[ads1]
Piłkarze z rąk burmistrza i przewodniczącego Rady Miasta Grzegorza Koskiego otrzymali statuetki i dyplomy, a prezes LOT „Ustka i Ziemia Słupska” Jacek Traczyk wręczył im upominki. Nie zabrakło również tortu w kształcie boiska piłkarskiego ufundowanego przez miasto. Wojciech Krasucki, prezes MKS Jantar Ustka zapowiedział, że w 2017 roku Mistrzostwa Polski w Futsalu mogą się odbyć w Ustce.

  • Czynimy starania, aby doszło do takiego finału właśnie w Ustce – mówi prezes Krasucki. – Mam nadzieję, że się nam uda. Chciałbym jednocześnie podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do tego zwycięstwa. Zrobimy wszystko, aby w przyszłości wrócić ze złotem.

Piłkarze trenerów Piotra Piszko oraz Zbigniewa Margola zdobyli srebrne medale podczas Mistrzostw Polski w Futsalu, które rozegrano w Pniewach. Ustczanie ulegli dopiero w finale drużynie BSF Bochnia 4: 7.
8 z 10 zawodników to uczniowie Gimnazjum Usteckiego Towarzystwa Oświatowego z Ustki. Najlepszym strzelcem turnieju został Karol Czubak, który strzelił 18 bramek.

Skład MKS Jantar Ustka: Michał Zborowski, Patryk Szabat, Maciej Dawid, Wojciech Przychoda, Karol Czubak,Grzegorz Górawski Szymon Obolewski, Przemysław Przybylski, Oskar Hawdurowicz, Michał Brzozowski. Trenerzy – Piotr Piszko i Zbigniew Margol.

Zobacz wyniki zawodów na www.jantarustka.pl

Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments