Pomoc pogorzelcom z Duninowa

0
501

Mieszkańcy Ustki i gminy Ustka mobilizują się w pomocy pogorzelcom, którzy stracili swój dobytek podczas pożaru domu w podusteckim Duninowie.

Do pożaru doszło 6 lutego. W dwurodzinnym domu z jednej strony mieszkała starsza kobieta, a z drugiej matka z córką. Pożar całkowicie zniszczył dom. Nie można go odbudować.

Pomoc można przekazać zarówno osobiście jak i poprzez konta bankowe oraz portal zrzutka.pl

Pomoc pogorzelcom z Duninowa - ustka24.info
Pomoc pogorzelcom z Duninowa – ustka24.info
  • Proszę pilnie o pomoc w zbiórce na odbudowanie naszego domu. 06.02.2020 doszło do pożaru w Duninowie koło Ustki. Spaliło się nam wszystko, nie mamy w tym momencie nic. Błagam o jakąkolwiek pomoc. Mieliśmy wszystko, a teraz nie mamy nic, tylko siebie. Mama Dorota i 7 letnia córka Nikola – czytamy na portalu

  • Spalił się dom dwurodzinny. Dom naszych przyjaciół w 1 części mieszkała 7lenia Nikola ze swoją mamą. Druga połowa domu stanowiła część gospodarstwa domowego naszego offroadowego przyjaciela Mariusza Podalsiaka i jego rodziny. Niestety szkody są tak duże, że dom trzeba rozebrać i odbudować od podstaw. Potrzebujemy Waszego wsparcia.

  • Prosimy o pomoc i nagłośnienie sprawy. W sobotę nasz dom został zrównany z ziemią. Szukamy materiałów budowlanych i fachowców którzy chcieli by nam pomóc w odbudowie – mówi Pani Dorota.

Na zrzutka.pl dla Pani Doroty uzbierano tam już ponad 5 tysięcy złotych. Podobną kwotę zebrano dla Pani Podlasiak, która mieszkała w drugiej części domu. Potrzeby są jednak o wiele większe. Mieszkańcy wyszli z domu dosłownie z niczym. Potrzebne są więc ubrania, buty, sprzęt AGD, a także materiały budowlane do obudowy.

Pieniądze można wpłacać poprzez portal zrzutka.pl lub tez bezpośrednio na konto
50 1020 5558 1111 1700 2420 0048
Parzyk Dorota
Duninowo 10/1
Z dopiskiem “Darowizna dla pogorzelców”

Zrzutka.pl dla Pani Doroty

Zrzutka.pl dla Państwa Podlasiak

Zostaw swój komentarz na Facebooku