Poznaj kandydatów na radnych do Rady Miasta Ustka

0
826

Cztery komitety wyborcze zgłosiły swoich kandydatów do Rady Miasta Ustka. Kandydatów na burmistrza poznamy po 26 września.

Poniżej prezentujemy listę kandydatów do Rady Miasta w Ustce zgłoszonych przez komitety KWW Jacka Graczyka, KWW Grzegorza Koskiego, Koalicyjny Komitet Wyborczy PO, Nowoczesna i Koalicja Obywatelska oraz Prawo i Sprawiedliwość.

Lista kandydatów do Rady Miasta Ustka

Nr okręgu

KWW Jacka Graczyka

KWW Grzegorz Koski

Platforma.Nowoczesna, Koalicja Obywatelska

PiS

1

Lena Kucia Zbigniew Nowicki Jakub Dullek

2

Kamil Cichy Leszek Kasperowicz Włodzimierz Siudek Jan Kosiński

3

Paweł Basiński Wojciech Iwanowski Kamila Robak Maria Grabowska

4

Jacek Maniszewski Marek Krzyżanowski Barbara Mocarska Tomasz Miler

5

Radosław Wiśniewski Grzegorz Koski

6

Urszula Pietrasiewicz Jacek Nizielski Edyta Żebrowska Stanisław Tarka

7

Piotr Cejrowski Marian Kopeć Nina Borysiuk Wojciech Wilczyński

8

Elżbieta Nadolna Maria Czaplińska Samanta Nowińska

9

Grzegorz Malinowski Anna Górecka

10

Zbigniew Margol Bożena Lenczewska Anna Wańtuchowicz

11

Zbigniew Maciąg Agnieszka Wiśniewska-Banaś Adriana Cerkowska-Markiewicz Łukasz Chabowski

12

Janusz Rosiński Stanisław Dorywalski Dariusz Czechowski Małgorzata Bugajewska

13

Przemek Nycz Joanna Żukowska Anna Kozera

14

Krystyna Ginter Dorota Paściak

15

Daniel Król Marek Kurowski Krzysztof Korniluk

 

Poniżej publikujemy również listę okręgów wyborczych w Ustce wraz z przypisanymi do nich ulicami.

Nr okręgu

Granice okręgu (ulice)

Liczba radnych wybioeranych w okręgu

1

Azaliowa, Chabrowa, Darłowska od nr 19 do 57, Irysowa, Jaśminowa,Kolorowa, Koszarowa, Krokusowa, Konwaliowa, Kwiatowa, Liliowa, Makowa, Narcyzowa, Różana, Rumiankowa, Storczykowa, Szafirkowa, Tulipanowa, Wrzosowa, Gabriela Narutowicza, Wiejska, Harcerska, Kowalewskiego, Morska, Nowa, Żeglarzy

1

2

Przylesie, Wilcza

1

3

Darłowska od nr 1 do 18, Nad Słupią, Polna, Rzeczna, 11 Listopada

1

4

Bohaterów Westerplatte, Mieczysława Kościelniaka, Na Wydmie, Uroczysko

1

5

Akacjowa, Brzozowa, Bukowa, Bursztynowa, Cisowa, Dunina,Jagiellońska, Klonowa, Krasickiego, Lipowa, Łąkowa, Pułaskiego, Reja,Słoneczna, Sosnowa, Sportowa, Willowa

1

6

Bałtycka 3, 5 i 7, Banacha, Dworcowa, Ogrodowa, Rzemieślnicza, Słupska

1

7

Grunwaldzka 14, 16, 16a, 16b, 16c i Grunwaldzka od nr 18 do 39B

1

8

Grunwaldzka od nr 39C do 67

1

9

Legionów

1

10

Wróblewskiego, Grunwaldzka 12

1

11

Bałtycka 1, Grunwaldzka od nr 1 do 11, Grunwaldzka 15 i 17, Krótka, Leszka Bakuły, Plac Dąbrowskiego, Rybacka, Zielona

1

12

Beniowskiego, Bulwar Portowy, Gen. Zaruskiego, Kardynała Wyszyńskiego, Kaszubska, Kosynierów, Kościelna, Mała, Marynarki Polskiej, Nadmorska, Perłowa, Pomorska, Portowa, Sprzymierzeńców

1

13

Chopina, Jana z Kolna, Kilińskiego, Limanowskiego, Mickiewicza,Słowiańska, Żeromskiego

1

14

Kopernika od nr 1 do 18 i nr 20, Marszałka Piłsudskiego, Plac Wolności,Pogodna, Spokojna

1

15

Kopernika 19, Kościuszki, Leśna, Wczasowa

1

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o