Pracownia projektowania Ip-design – z myślą o wnętrzach z charakterem

0
82

Firma Ip-design rozpoczęła swoją działalność w roku 2012. Pracownię projektową zapoczątkowała Ilona Paleńczuk, doświadczony architekt, dla której każde zlecenie jest odrębnym wyzwaniem i prawdziwą pasją.

Z biegiem czasu, firma wzbogaciła się o kolejnych specjalistów oraz znacznie rozszerzyła swoją działalność. Dzisiaj, proponujemy Państwu kompleksowe usługi projektowanie wnętrz Gdańsk zagospodarowania terenu oraz nadzoru realizacji projektu.

Pracownia projektowania Ip-Design – z myślą o wnętrzach z charakterem - ustka24.info

W jaki sposób tworzymy nasze projekty?

Pierwszą fazą jest stworzenie projektu funkcjonalnego. W ten sposób zaprezentujemy Państwu możliwości aranżacyjne z myślą o zachowaniu wysokiej ergonomii oraz funkcjonalności. Projekt funkcjonalny proponuje 2-3 warianty umeblowania. Druga faza to projekt koncepcyjny, w którym dobieramy kolory oraz materiały wykończeniowe. Nasze wizualizację pozwalają klientowi zobaczyć, jak finalnie prezentować się będzie wnętrze. W trzeciej fazie tworzony jest projekt wykonawczy obejmujący kwestie techniczne. Jest on niezbędny dla firm odpowiedzialnych za realizację.

Pracownia projektowania Ip-Design – z myślą o wnętrzach z charakterem - ustka24.info

Kompleksowa oferta pracowni projektowej Ip-design

Jeśli pragną Państwo uzyskać gwarancję, że wszystkie prace zostaną wykonane w taki sposób, aby uzyskać efekty zgodne z projektem, proponujemy nadzór autorski oraz inwestorki, w którym zajmiemy się wyborem materiałów, a także będziemy uczestniczyć w trakcie realizacji projektu. Dzięki temu, zyskują Państwo absolutną pewność, że wykonawca stanie na wysokości zadania.

Proponujemy również konsultacje z doświadczonym architektem, które okażą się cennym wsparciem zarówno przy projektowaniu wnętrza, zagospodarowania terenu, jak również przy zakupie określonych nieruchomości. Proponujemy również Home Staging, czyli usługę polegającą na przygotowaniu nieruchomości na sprzedaż, w taki sposób, aby uzyskać najlepszą cenę.

Projektowanie wnętrz to prawdziwa pasja

Osoby zatrudnione w firmie IP Design to prawdziwi pasjonaci, którzy odczuwają satysfakcję w trakcie projektowania wnętrz. Dzięki temu, oczekiwania każdego klienta są dla nas wyzwaniem, które chcemy zrealizować w jak najlepszy sposób. Pracowania projektowa Ip-design świadczy swoje usługi głównie na terenie Pomorza oraz Warszawy, ale w swoim portfolio ma również projekty realizowane w Hiszpanii oraz w Niemczech. Tym samym, jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje współpracy z inwestorami z całej Europy.

Dlaczego warto wybrać firmę Ip-Design?

Ponieważ wiemy, w jaki sposób zaprojektować wnętrza z charakterem, które sprawią, że użytkownicy będą się w nich czuć w pełni komfortowo. Dbamy o oryginalny i wspaniały wygląd, a także o praktyczność i funkcjonalność wnętrza. Połączenie tych elementów pozwala uzyskać najlepszy efekt. W naszym portfolio znajdą Państwo projekty wnętrz w domach jednorodzinnych, mieszkaniach, a także budynkach komercyjnych. Z przyjemnością podejmujemy się nowych wyzwań, które rozwijają nas jako specjalistów oraz pozwalają zdobyć kolejne, cenne doświadczenia. Indywidualne oczekiwania oraz potrzeby klienta są dla nas najważniejszym drogowskazem w procesie projektowania wnętrz.

Pracownia projektowania Ip-Design – z myślą o wnętrzach z charakterem - ustka24.info