Ramydada Pub & Cafe Ustka zaprasza na koncert zespołu The Blind Suns

0
190

12 grudnia na scenie w Ramydada Ustka wystąpi zespół THE BLIND SUNS. Zespół rozpoczyna swoją trasę po Polsce właśnie od naszego miasta. 

THE BLIND SUNS to francuskie trio z Angers, którego muzyka oscyluje wokół ambitnego alternatywnego popu i psychodelicznego rocka. Za swoje inspiracje podają zespoły The Cure, The Jesus And Maty Chain, Pretenders, The Velvet Underground czy Fleetwood Mac. Wokalistka zespołu, Dorota, jest mieszkającą od lat we Francji Polką. Pewnie właśnie dlatego swój pierwszy album (2014) zatytułowali „Baltic Waves”. Po jego wydaniu wyruszyli w potężną trasę koncertową. Zagrali m.in. w USA, Europie (włączając w to Rosję) i w Azji (Korea Południowa).

Obecnie promują najnowszą płytę, „Offshore”, a na przełomie kwietnia i maja br zaprezentowali się w Polsce na świetnie przyjętej trasie koncertowej obejmującej 8 koncertów w największych polskich miastach, w tym świetnie przyjęty występ na prestiżowym festiwalu Spring Break w Poznaniu.

W związku z zaproszeniem na kolejny ważny festiwal, Space Fest w Gdańsku, zagrają kolejną w tym roku polską trasę, która tym razem obejmie także Rumię, Toruń, Tuczno oraz ponownie Łódź, Poznań Bydgoszcz i Szczecin. Do domu powrócą dopiero na święta!:-)
Na pierwszy ogień Ustka, a jak Ustka to tylko Ramydada Pub & Cafe w Kinie Delfin! Zapraszamy serdecznie.

Bilety w cenie 20 pln do nabycia w klubie i przed koncertem.

Ramydada Pub & Cafe Ustka zaprasza na koncert zespołu The Blind Suns - ustka24.info
Ramydada Pub & Cafe Ustka zaprasza na koncert zespołu The Blind Suns – ustka24.info
Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments