Skoki spadochronowe – teraz możesz skoczyć bez szkolenia!

0
296

Skoki spadochronowe – teraz możesz skoczyć bez szkolenia! - ustka24.info

Szukasz dobrego pomysłu na weekend? Lubisz buzującą adrenalinę i jesteś gotowy na nowe wyzwania? W takim przypadku kapitalnym pomysłem będzie skok ze spadochronem! Jednak w celu wzięcia udziału w takiej podniebnej przygodzie nie musisz wcale zapisywać się na szkolenie. Wystarczy, że wybierzesz skoki w tandemie!

[ads1]

Skoki tandemowe to obecnie jeden z najbardziej popularnych typów skoków spadochronowych. Przywędrowały do Polski w latach dziewięćdziesiątych ze Stanów Zjednoczonych. Skoki tego rodzaju przeznaczone są dla dwóch osób, a mianowicie biorą w nich udział pasażer oraz pilot, którzy złączeni są uprzężą tandemową.

Do wzięcia udziału w skoku tandemowym nie potrzebujemy specjalnej kondycji, stanu zdrowia. Przed skokiem musimy tylko przejść krótkie przeszkolenie, które informuje o podstawowych kwestiach bezpieczeństwa.

Skocz w tandemie i przeżyj niesamowitą przygodę!

Główną zaletą skoków tandemowych jest ich bardzo łatwa dostępność. Skoczyć może praktycznie każdy, kto spełni podstawowe wymogi. Zaliczają się do nich waga do 100 kilogramów oraz wzrost od 120 centymetrów. Skoki nie są przeznaczone też dla osób, które mają wrodzoną łamliwość kości, ostrą niewydolność układu krążenia czy oddechowego, epilepsję, niestabilność kręgosłupa.

Gdy spełniasz wymagania, masz przed sobą niesamowitą okazję do spełnienia marzeń. Skoki tandemowe to idealny sposób na poznanie świata z niecodziennej perspektywy lotu ptaka oraz na doznanie uczucia swobodnego spadania, które polega na spadaniu bez otwartego spadochronu.

Skoki tandemowe odbywają się z dwóch wysokości – 3000 lub 4000 metrów. Wysokość wpływa na czas swobodnego spadania, którym nazywa się spadanie bez otwartej czaszy spadochronowej. To jedyna tego rodzaju okazja, aby poczuć na swojej skórze spadanie w przestworzach bez żadnych ograniczeń i również bez żadnego ryzyka. Przy skoku z 3000 metrów to około 30 sekund, natomiast przy 4000 metrach – to około 60 sekund.

Gdy uczestnicy skoku spadochronowego w tandemie osiągną odpowiednią wysokość około 1500 metrów, wtedy pilot tandemu otwiera spadochron. Przez kilka minut szybujemy w przestworzach, aby w końcu miękko wylądować na trawiastym lądowisku. Nie musimy obawiać się wtedy o żadne kontuzje.

Zarezerwuj swój skok spadochronowy już teraz!

Jeżeli chcesz wziąć udział w skoku spadochronowym w tandemie, nie zwlekaj, ale już teraz zarezerwuj swój. Można zrobić to całkowicie przez internet, bez wychodzenia z domu. Skok spadochronowy możemy wykupić w odpowiadającej nam wysokości, a ponadto możemy też wybrać, czy ma być on zarejestrowany. Wideorejestracja skoku to dodatkowy koszt, ale warto się zdecydować, by mieć niesamowitą pamiątkę.

Cena skoku tandemowego wcale nie jest bardzo wysoka – musimy przygotować się na wydatek około 500-900 złotych w zależności od tego, jaki skok dla siebie wybierzemy. Najmniej zapłacimy za skoki z 3000 metrów, najwięcej za te z 4000 metrów wraz z usługą rejestracji.

Gdy szukasz dodatkowych informacji związanych ze skokami tandemowymi, znajdziesz je na stronie internetowej: skokiwarszawa.pl.

Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments