Strefa Małych Ratowników zawita do Ustki – FOTO

0
118

Już w najbliższy weekend Strefa Małych Ratowników zawita do Ustki! Każde przeszkolone dziecko to 3 zł dla Fundacji ECHO! 

W sobotę będzie można spotkać na plaży Kubę Wesołowskiego – ambasadora akcji.

Tydzień temu strefę Volkswagena, która stanęła na plaży w Darłówku Zachodnim odwiedziło 2179 osób, a to oznacza, że dla Fundacji Echo zebrano 6 537 zł.  W piątek Mali Ratownicy zawitają do Ustki, gdzie będzie można spotkać aktora Kubę Wesołowskiego, ambasadora akcji.

W piątek strefa Małych Ratowników pojawi się na plaży w Ustce. Przez trzy dni najmłodsi plażowicze będą mogli nauczyć się podstawowych zasad udzielania pierwszej pomocy. W sobotę dopingować się ich będzie aktor – Kuba Wesołowski, który jest ambasadorem akcji już trzeci rok.

Strefa Małych Ratowników zawita do Ustki - ustka24.info

W tegorocznej edycji Volkswagen zdecydował się wesprzeć Fundację Echo, która pomaga w rozwoju dzieci z wadami słuchu. Każde przeszkolone dziecko w strefie Małych Ratowników to 3 zł jakie marka.

 

przekaże na rehabilitacje podopiecznych Fundacji. Rodzina Małych Ratowników po weekendzie w Darłówku Zachodnim powiększyła się o  ponad 8000 dzieci. Co oznacza, że od początku akcji dla podopiecznych Fundacji zebraliśmy prawie 25 000zł.

Zostaw swój komentarz na Facebooku