Strefa Małych Ratowników zawita do Ustki – FOTO

0
101

Już w najbliższy weekend Strefa Małych Ratowników zawita do Ustki! Każde przeszkolone dziecko to 3 zł dla Fundacji ECHO! 

W sobotę będzie można spotkać na plaży Kubę Wesołowskiego – ambasadora akcji.

Tydzień temu strefę Volkswagena, która stanęła na plaży w Darłówku Zachodnim odwiedziło 2179 osób, a to oznacza, że dla Fundacji Echo zebrano 6 537 zł.  W piątek Mali Ratownicy zawitają do Ustki, gdzie będzie można spotkać aktora Kubę Wesołowskiego, ambasadora akcji.

W piątek strefa Małych Ratowników pojawi się na plaży w Ustce. Przez trzy dni najmłodsi plażowicze będą mogli nauczyć się podstawowych zasad udzielania pierwszej pomocy. W sobotę dopingować się ich będzie aktor – Kuba Wesołowski, który jest ambasadorem akcji już trzeci rok.

Strefa Małych Ratowników zawita do Ustki - ustka24.info

W tegorocznej edycji Volkswagen zdecydował się wesprzeć Fundację Echo, która pomaga w rozwoju dzieci z wadami słuchu. Każde przeszkolone dziecko w strefie Małych Ratowników to 3 zł jakie marka.

 

przekaże na rehabilitacje podopiecznych Fundacji. Rodzina Małych Ratowników po weekendzie w Darłówku Zachodnim powiększyła się o  ponad 8000 dzieci. Co oznacza, że od początku akcji dla podopiecznych Fundacji zebraliśmy prawie 25 000zł.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o