STS wprowadził do swojej oferty nowy rodzaj zakładów – na gry karciane

0
69

STS, największy legalny polski bukmacher wprowadził do swojej oferty zakładów wzajemnych zupełną nowość, jeśli chodzi o polski rynek, mianowicie zakłady dotyczące gier karcianych, które na stronie bukmachera kryją się pod nazwą BetGames. STS otrzymał licencję od firmy BetGames.tv.

STS wprowadza zakłady wzajemne na gry karciane

STS, czy największy polski bukmacher, wprowadził niedawno zupełną nowość na polski rynek. Dokładnie 22 sierpnia na stronie bukmachera wystartował zupełnie nowy i nieznany w Polsce sposób na zakłady, czyli obstawianie wyników wirtualnych gier karcianych.

STS wprowadził do swojej oferty nowy rodzaj zakładów - na gry karciane - ustka24.info
STS wprowadził do swojej oferty nowy rodzaj zakładów – na gry karciane – ustka24.info

STS to największy polski bukmacher, który w całym kraju posiada około 500 punktów stacjonarnych dostępnych dla graczy. W raporcie finansowym Ministra Finansów za rok 2018, STS uzyskał najlepszy wynik spośród polskich bukmacherów notując prawie 165 milionów złotych zysku. Jest to nawet kilkudziesięciokrotnie wyższy pułap przychodów, niż zanotowała część konkurencji! Nic dziwnego, bowiem bukmacher STS kontroluje niemal połowę legalnego polskiego rynku zakładów. Więcej o firmie STS możesz dowiedzieć się tutaj.

Nowy produkt, który ma podnieść pozycję bukmachera nosi nazwę BetGames i stanowi symulowane gry karciane. Rodzaje rozrywki, jakie oferowane są graczom, to popularne poker, baccarat i wojna. Jak do tej pory, nie pojawił się żaden głos, który zapowiedziałby rozszerzenie tego zestawienia.

Po wejściu w odpowiednią zakładkę na stronie bukmachera, na ekranie wyświetli się krupier, który spokojnie prowadzi grę. Co istotne, odbywa się to w języku angielsku, ze względu na to, że to nie STS jest producentem tych materiałów. Po lewej stronie, raz na jakiś czas, pojawiają się możliwe zakłady, które możemy włączyć do swojego kuponu. Obstawiać możemy następną pociągnięta kartę, zwycięzcę, czy też figury pokerowe. Po prawej stronie znajdziemy czat, na którym gracze mogą dzielić się przemyśleniami.

BetGames zawitało na witrynie STS dzięki licencji uzyskanej przez bukmachera w firmie BetGames.tv. To oni stoją za produkowaniem i udostępnianiem materiałów do takich gier. STS jest jedynym dostawcą takich usług w Polsce i do czasu wprowadzenia tej usługi tak naprawdę niewielu graczy wiedziało o istnieniu takiej formy obstawiania.

Po starcie nowej funkcji na stronie STS, już zdążyły rozgorzeć dyskusje pośród graczy i specjalistów. Wszystkie one dotyczą dywagacji na temat regulowania tego nowego rodzaju hazardu w Polsce. Ze względu na fakt, że jest to nowość, ciężko jest odnieść się w sposób zdecydowany do interpretacji ustawy hazardowej w tej sprawie. Produkt zadebiutował na polskiej scenie bukmacherskiej w sierpniu tego roku i dla większości graczy stanowi zupełną nowość. Potrzeba czasu, żeby sprawdzić jak Polacy przyjmą nieznane. Jeśli odzew społeczeństwa będzie pozytywny, to z pewnością w przyszłości, i to zapewne niedalekiej, ujrzymy podobne rozwiązania na stronach innych polskich bukmacherów. Jeśli jednak okaże się, że pomysł nie sprawdzi się, lub co gorsza, zostanie uznany za niezgodny z zasadami, będziemy mogli spodziewać się wprowadzenia gruntownych zmian w strukturze gry. To jednak pokaże czas i reakcje użytkowników.

Spędzając nawet chwilę w samej grze i czytając czat, na którym pojawia się niesamowicie dużo wiadomości, nie sposób nie ulec wrażeniu, że gracze powoli przyzwyczaili się do nowej formy rozrywki, z której korzystają, i to w dużych ilościach. Opinie o poziomie realizacji projektu, a także samej grze są również pozytywne.

 

Pamiętajmy jednak, że korzystanie zarówno z zakładów jak i tego typu gier to hazard – może doprowadzić do uzależnienia oraz spowodować ogromne straty finansowe i osobiste. Firma STS to legalny bukmacher, który działa na podstawie zezwolenia przyznanego przez Ministra Finansów – korzystanie z usług takich bukmacherów jest w Polsce legalne, natomiast grając w firmach którym odpowiednia licencja nie została wydana narażasz się na bardzo wysokie kary.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments