Trójkąt Promocyjny to świetny pomysł – komentarz Włodzimierza Wolskiego, dyrektora biura LOT Ustka

0
424

Wolski WłodzimierzUstka, Darłowo i Dolina Charlotty zawiązały właśnie nowe porozumienie promocyjne. Tak zwany Trójkąt Promocyjny ma przyciągnąć do nas wczasowiczów i wzbogacić ofertę wypoczynkową. Przeczytaj cały tekst na temat Trójkąta Promocyjnego.

O komentarz w tej sprawie poprosiliśmy  Włodzimierza Wolskiego,  dyrektora Biura Lokalnej Organizacji Turystycznej „Ustka i Ziemia Słupska”.

– Trójkąt Promocyjny Ustka, Darłowo i Dolina Charlotty to świetny pomysł. Szczególnie współpraca z Doliną Charlotty jest ważna dla naszego miasta. Jeżeli wszystkie promocyjne pomysły wypalą, to będzie to strzał w dziesiątkę.

Na pewno świetnym pomysłem będą planowane regiobusy. Obecnie z Ustki do Darłowa odjeżdża w ciągu dnia tylko jeden autobus. Do Doliny Charlotty nie ma żadnych połączeń autobusowych, a o możliwość dojazdu dopytuje się wiele osób. Poza tym, po drodze jest też wiele atrakcji, do których nie można dojechać bez własnego auta, a które na pewno zaciekawią odwiedzających nas wczasowiczów.

Bardzo dobry jest też pomysł wymiany informacji o letnich imprezach wakacyjnych, które są organizowane zarówno w Darłowie, Ustce jak i Dolnie Charlotty. Jeżeli uda się to połączyć we wspólny kalendarz imprez, to będzie kolejny pomysł przyciągający wczasowiczów.

Moim zdaniem nie ma konkurencji między naszymi samorządami. Każde z miast przyciąga innego turystę i taka wspólna promocja wyjdzie nam tylko na dobre.

Warto również, abyśmy pomyśleli o włączeniu do tego projektu Bornholmu. Wielu wczasowiczów dopytuje się o możliwość zwiedzania tej duńskiej wyspy.

Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments