„Trup na plaży i inne sekrety rodzinne” – nowa książka Anety Jadowskiej

0
942

W księgarniach można już kupić najnowszy kryminał Anety Jadowskiej pod tytułem „Trup na plaży i inne sekrety rodzinne”. Historia książkowych bohaterów osadzona jest w Ustce. Można znaleźć w niej wiele miejsc, które jak żywe przypominają nasze miasteczko.

Książka opowiada o rodzinie Garstków, którzy od setek lat mieszkają w Ustce. Najmłodsza, Magda, pewnego poranka znajduje trupa na plaży i od tego wszystko się zaczyna. Razem z książką możemy przejść się ulicami Ustki – pojawiają się prawdziwe miejsca, Biblioteka, Księgarnia, a hotel Vincent, to tak naprawdę Mistral (gdzie można teraz kupować książkę).

„Czerwcowy poranek, pusta plaża i… trup.
Kiedy Magda Garstka wraca po studiach do rodzinnej Ustki, nie spodziewa się, że czeka ją najbardziej ekscytujące lato w całym życiu. Zatrzymuje się w pensjonacie, który prowadzi jej babcia, rozpoczyna pracę w kawiarni i niedługo później… znajduje zwłoki. Kim był martwy mężczyzna? Jak zginął i czego szukał w pensjonacie Garstków? Śledztwo utknęło w martwym punkcie, a Magda, córka policjanta, wbrew ostrzeżeniom postanawia zostać detektywem. Co prawda komuś zależy, aby czym prędzej wyjechała z miasteczka, ale tym pomartwi się później. Zwłaszcza że sprawa zagadkowego trupa wydaje się powiązana z pewną rodzinną tajemnicą…

Rozrywkowy kryminał w stylu Joanny Chmielewskiej dla trzech pokoleń kobiet.
Każda rodzina trzyma trupy w szafie. W niektórych domach szafy są większe.”
Więcej informacji o książce można znaleźć na stronie: http://www.empik.com/trup-na-plazy-i-inne-sekrety-rodzinne-jadowska-aneta,p1178671308,ksiazka-p

Książka do nabycia jest między innymi w biurze Lokalnej Organizacji Turystycznej „Ustka i Ziemia Słupska” oraz w kawiarnia Cafe Mistral. Serdecznie zapraszam.

Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments