Kinga Orlicz z Ustki w finale brytyjskich wyborów Miss Generation

2
1467

Kinga Orlicz (Kawa) z Ustki bierze udział w finale brytyjskich wyborów Miss Generation z numerem 7. Ustczanka zwyciężała już wcześniej w wyborach miss.

Kinga była już ustecką Miss Syrenki z 2004 roku. Teraz próbuje swoich sił w Wielkiej Brytatni.

Pomóżmy Ustczance zdobyć jak największą ilość głosów, które można oddawać drogą internetową do 26. stycznia! Niech nasza Ustecka Syrenka rozsławi Ustkę poza granicami kraju! Wywołajmy burzę głosów.
Głosować można pod tym linkiem:

Strona wyborów Miss Generation 2019

2
Dodaj komentarz

2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Marzena

Jeśli masz problemy z oddaniem swojego codziennego głosu próbuj przez internet w swojej komórce, nie tylko przez wf… kolor ZIELONY to oddany głos, a każdy może głosować codziennie, gdy kolor OKIENKA DO GŁOSOWANIA będzie szary klikaj ponownie OK

Marzena

Link do oddania codziennych głosów dla Kingi…głosuj każdego dnia i zapalaj swój głos codziennie …my internauci na fb : znajomi , przyjaciele , rodzina i znajomi znajomych już od tygodnia dajemy głosy na Kingę http://www.missgeneration.uk/model/07-kinga-orlicz/ Udostępniajcie na swojej tablicy na fb link do głosowania i głosujcie Wy ze swoimi znajomymi …bądźcie z Kingą do 26 stycznia i walczymy o dodatkowy tytuł Miss Popularności głosami internautów ZAPRASZAMY USTCZAN, SŁUPSZCZAN CAŁE POMORZE, ORAZ ZNAJOMYCH NA FB NIECH ROZSZALEJE SIĘ TA BURZA ODDANYCH GŁOSÓW NA NASZĄ FAWORYTKĘ AŻ NA KONIEC ŚWIATA . ZAPRASZAJCIE INNYCH DO GŁOSOWANIA, WESPRZYJCIE MOCĄ FACEBOOKA !!!