Ustka zasługuje na więcej – konwent wyborczy Jacka Graczyka – FOTO, WIDEO

0
211
Konwent wyborczy Jacka Graczyka - ustka24.info
Konwent wyborczy Jacka Graczyka – ustka24.info

Ponad 200 osób wzięło udział w konwencie wyborczym komitetu Jacka Graczyka. Spotkanie odbyło się w usteckim kinie „Delfin”.

[ads1]

Kandydat na burmistrza Ustki Jacek Graczyk przedstawił gościom swój program wyborczy, a także osoby, które powalczą o mandaty radnych miejskich i powiatowych.

W czasie prezentacji programu Graczyk dużo miejsca poświęcił sprawom społecznym i komunikacji na linii mieszkaniec – urzędnik. Jego zdaniem komunikacja ta została w ostatnim czasie zachwiana i wiele decyzji dotyczących miasta i jego mieszkańców podejmowanych jest bez konsultacji społecznych i uzgodnień.

– W Ustce brakuje również miejsc, w których przedstawiciele aktywnie działających stowarzyszeń mogliby się spotykać i wymieniać doświadczenia – mówił na konwencie Graczyk – Naszym zdaniem takim miejscem mógłby być Dom Kultury. Uważamy,że to miejsce musi być gruntownie odnowione i odbudowane. Powinno stać się swoistym centrum kultury w Ustce, do którego dostęp miałby każdy mieszkaniec.

Graczyk w swoim programie dużo miejsca poświęcił również na gospodarkę i rozwój miasta. Mówił o rozwoju portu morskiego a także turystyki, jako ważnego elementu gospodarczego miasta. W planach ma rozwój strefy ekonomicznej. Krytykował obecne władze, za brak odpowiednich planów zagospodarowania przestrzennego, które pozwoliłyby inwestorom tworzyć nowe miejsca pracy. Cały program wyborczy komitetu Jacka Graczyka można zobaczyć tutaj

W czasie konwencji goście mogli zadawać kandydatom pytania. Część z nich dotyczyła promocji miasta, ale były również te związane z wizją uzdrowiskową Ustki.

Na zakończenie na scenie wystąpił zespół zespół Handszpaki, a dla chętnych wyświetlono film ” Miasto 44”.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z KONWENTU JACKA GRACZYKA

ZOBACZ FILMY Z KONWENTU UDOSTĘPNIONE DZIĘKI UŻYTKOWNIKOWI YOUTUBE ELVEEZULTRA

Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments